Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry - Piotr "Zodiac" Szczerbowski - ebook

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry ebook

Piotr "Zodiac" Szczerbowski

0,0
7,88 zł

Opis

Poradnik do znanej gry sportowej ukazującej kulisy jednego z najbardziej popularnych sportów w naszym kraju – skoków narciarskich. Stworzony z myślą o początkujących graczach jest opisem wszystkich zasad oraz zebraniem ważniejszych rad w spójną całość.

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Sposobów na skakanie kilka (Podstawy)
  • Wybicie (Skoki)
  • Sklep (Kariera)
  • Lądowanie z telemarkiem (Skoki)
  • Przygotowania do skoku (Skoki)
  • Najazd (Skoki)
  • Początki (Kariera)
  • Trening (Kariera)
  • Lądowanie (Skoki)
  • Lot (Skoki)

Informacja o grze

Kolejna edycja, dobrze znanej naszym rodzimym graczom, serii symulatorów skoków narciarskich. Wedle zapewnień jej twórców, nowa gra bije na głowę wszystkie poprzednie części cyklu. Przy jej tworzeniu postawiono duży nacisk na dopracowaną oprawę graficzną, rozbudowane opcje rozgrywki i dużą grywalność o regulowanym stopniu trudności.

Gra Skoki narciarskie 2004, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier sportowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2003 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 16Podobne


Skoki narciarskie 2004poradnik do gry

autor: Piotr "Zodiac" Szczerbowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=228

[email protected]

Spis treści

Wprowadzenie

Podstawy

Co zrobić gdy gra chodzi wolno lub są z nią problemy?

Trening czyni mistrza

Sposobów na skakanie kilka

Skoki

Przygotowania do skoku

Najazd

Wybicie

Lot

Lądowanie

Lądowanie złe

Lądowanie na dwie nogi

Lądowanie z telemarkiem

Dojazd

Kariera

Początki

Skoki

Trening

Sponsorzy

Sklep

Wprowadzenie

Skoki Narciarskie 2004 to najnowsza gra sportowa, ukazująca kulisy jednego z najbardziej popularnych sportów w naszym kraju - skoków narciarskich. Nawet duma naszego narodu, sam wielki Adam Małysz, użyczył swojego nazwiska do reklamowania tego hitu, będącego kontynuacją wydawanych corocznie nowych wersji tegoż produktu. W odróżnieniu od poprzedniej, noszącej numerek 2003, ta jest wielkim krokiem na przód i po rozczarowaniu które pozostało po zetknięciu z tym tytułem rok temu, można czuć się w końcu zupełnie usatysfakcjonowanym, podziwiając wynik prac programistów.

Poradnik ten jest opisem kilku prostych zasad oraz zebraniem ważniejszych rad w jedną, spójną całość i został stworzony z myślą o graczach początkujących. Wszak każdy wie, że weterani każdymi poradami wzgardzą. Ci, którym za nic w świecie nie udaje się dorównać (oczywiście wirtualnie) Adamowi Małyszowi, mogą dzięki niemu odnaleźć się w gąszczu rzeczy związanych ze skokami narciarskimi.

Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem i życzę samych dalekich skoków :-)

Zodiac

Podstawy

Co zrobić gdy gra chodzi wolno lub są z nią problemy?