Radykalni. Terror - Przemysław Piotrowski - audiobook

Radykalni. Terror audiobook

Przemysław Piotrowski

4,6

22 osoby interesują się tą książką

Opis

Rok 2023. Europa powoli traci integralność, a wielomilionowa migracja muzułmanów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu zalewa targany konfliktami kontynent. Układ z Schengen to przeszłość, strefy szariatu w największych metropoliach rozrastają się w zastraszającym tempie, imigranckie getta toczy rak radykalnego islamu. W odpowiedzi do głosu zaczyna dochodzić skrajna prawica.

Kuba Polak na wymianie studenckiej w Hiszpanii zakochuje się w pięknej Arabce, z którą spodziewa się dziecka. Jego szczęście nie trwa jednak długo, wybranka pada ofiarą zabójstwa honorowego, a on wraz ze swoim przyjacielem Michałem ledwo uchodzą z życiem. Kiedy uprowadzona zostaje partnerka Michała, mężczyźni wraz z jej bratem Krzyśkiem, żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, ruszają za mordercami Nawal i porywaczami Moniki. Ich droga przez tętniącą wzbierającą nienawiścią Europę staje się dla młodych ludzi przeprawą przez piekło.

"Radykalni. Terror" to mroczna wizja Starego Kontynentu, która wcale nie jest tak nieprawdopodobna i odległa, jak mogłoby się nam wydawać. To historia młodych ludzi, którzy wkraczają w życie, gdy świat zaczyna trząść się w posadach, aby wkrótce runąć i zalać wszystkich falą niewyobrażalnego okrucieństwa. To dopiero początek. Wojna jest nieuchronna. Ludzie znów będą zabijać w imię Boga...

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 13 godz. 35 min

Lektor: Marcin Popczyński

Oceny
4,6 (319 ocen)
215
78
20
5
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
MariuszBednarz

Nie oderwiesz się od lektury

cala prawda o islamie
10
winklerkamil

Nie oderwiesz się od lektury

Oby to nie była wizja prorocza. Gorąco polecam fascynująca lektura
10
DarekJarski

Nie oderwiesz się od lektury

Tak.
10
zielonaaga

Nie oderwiesz się od lektury

Przyznam że dawno mnie tak książka mie wciągnęła
00
kobra444

Nie oderwiesz się od lektury

świetna, można powiedzieć,że to ciąg dalszy " Obozu Świętych" Jeana Raspail i nawiązanie do dzieł Oriany Fallaci
00

Popularność