Prosty zakład - Agata Polte - ebook + audiobook

Prosty zakład ebook i audiobook

Agata Polte

4,6

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!

46 osób interesuje się tą książką

Opis

Romans z motywem hate-love i akcją w liceum od fenomenalnej Agaty Polte!
Siedemnastoletnia Octavia Crane tuż przed rozpoczęciem ostatniego roku w liceum przeprowadza się do Sunnyvale – małego miasta w Kalifornii. Dziewczyna, zanim pójdzie na studia, zamierza po prostu przetrwać kolejne miesiące i unikać problemów, bo tych i tak jej nie brakuje.
Jednak pewnego wieczoru przypadkiem trafia na imprezę bogatych, rozpuszczonych nastolatków, którzy kłopoty mają we krwi. Octavia przekonuje się o tym, gdy pomaga Cassidy i otrzymuje od niej ciekawą propozycję – ma rozkochać w sobie Caleba Jenkinsa. Chłopak jest kapitanem szkolnej drużyny siatkarskiej, a razem z przyjaciółmi bawi się dziewczynami, którym później niszczy życie. Dzięki Octavii role miałyby się odwrócić i to on przegrałby we własnej grze.

Zadanie wydaje się bardzo proste.

Tylko czy uczucie, które się pojawi, też takie będzie?
Opis pochodzi od wydawcy.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 527

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 14 godz. 29 min

Oceny
4,6 (1328 ocen)
986
245
71
19
7
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
elzbietaglowinska

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam , czytałam na Wattpad . Piękna historia , może bardziej w stylu młodzieżowym , ale czy wiek ma tutaj coś do gadania jeśli chodzi o książkę ? Myślę , że nie . 😃 Polecam jeszcze raz .
182
justus228

Nie oderwiesz się od lektury

Fenomenalna! Nie mogłam się oderwac! Nie mogę doczekać się kontynuacji!
120
Luna1221

Nie oderwiesz się od lektury

Mam wiele autorek, które wprost uwielbiam, ale żadna nie wywołuje u mnie aż tak skrajnych emocji jak pani Agata Polte. Kolejna książka, która wpisuje się na listę tytułów, które będę z czystym sumieniem polecać. Pierwszy raz dosłownie wydarłam się z wściekłości widząc słowa "ciąg dalszy nastąpi". Chcę więcej, bo wprost kocham O i Cala!!!
90
sisia12

Nie oderwiesz się od lektury

Wow! świetna książka! cudownie napisana, niebanalne! jestem pod ogromnym wrażeniem, z niecierpliwością czekam na 2 część!
71
alabomba

Dobrze spędzony czas

Fajne , ale szlag mnie trafił jak zobaczyłam że to pierwsza cześć 😤

Popularność