Perfumeria na rozstaju dróg - Magdalena Witkiewicz - audiobook

Perfumeria na rozstaju dróg audiobook

Magdalena Witkiewicz

4,7

33 osoby interesują się tą książką

Opis

Mała Przytulna – urokliwe miasteczko wśród ukwieconych wzgórz. To miejsce, gdzie każdy chciałby zamieszkać. Miejsce, w którym wędrowny grajek od lat opowiada swoją historię, postawny piekarz szykuje nie tylko chleb, ale też strawę dla ducha, a ciekawskie sąsiadki znają wszystkie sekrety. Nawet te, których nie zna sam zainteresowany...

Do miasteczka w pewien mroźny dzień wprowadza się Laura z córką. Nie wiadomo, skąd przyszła i co się wydarzyło w jej życiu. Swoją ogromną tęsknotę zamyka w malutkiej fiolce i próbuje w świecie zapachów odnaleźć szczęśliwą przyszłość. Tworzy niewielką perfumerię na rozstaju dróg i dla każdego, kogo wysłucha, magię zamyka w perfumach. Subtelne emocje rozpisuje na język aromatu ziół, kwiatów i owoców.

Któregoś dnia w progu perfumerii zjawia się niespodziewany gość. Czy uda się mu skomponować wraz z Laurą najpiękniejsze perfumy świata – zapach miłości? Czy nuta głowy będzie w nich wreszcie współgrać z nutą serca?

Ta powieść jest zmysłowa i przepełniona uczuciami. Sięgając po nią, przekonacie się, że czasami to, co ulotne, na zawsze zapisuje się w naszej pamięci...

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 7 godz. 19 min

Lektor: Magdalena Witkiewicz

Oceny
4,7 (109 ocen)
81
25
2
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
AgaPiech

Dobrze spędzony czas

Słodka odrobine ckliwa ale pełna nadziei że życie jest dużo prostsze jeśli ze sobą rozmawiamy
10
norgul

Nie oderwiesz się od lektury

Doskonała lektura dla wszystkich osób, które potrzebują przenieść się do świata pełnego ciepła, bezpieczeństwa i magii. Są dni kiedy ja też potrzebuję pomieszkać trochę w Małej Przytulnej. Zapraszam wszystkich.
00
Oliwiamilena25

Nie oderwiesz się od lektury

fajnie się słuchało i już biegnę szukać kolejnej części!
00
Rubiczar
(edytowany)

Nie oderwiesz się od lektury

Cudna bajka dla dorosłych... nie spodziewałam się tak uroczej i magicznej historii osadzonej w polskich realiach. Takie opowieści na ogół, dzieją się w Hiszpanii, Grecji czy we Włoszech. Naprawdę to była wielka przyjemność i cieszy mnie fakt, że przede mną następne części i że zaczęłam czytać w okresie przedświątecznym bo ostatni tom jest dedykowany Świętom Bożego Narodzenia.
00
DariaKrysiak1979

Nie oderwiesz się od lektury

Pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej autorki... Jestem dość wybredna jeśli chodzi o dobra książkę ale ta naprawdę mi się spodobała.. Lekka, przyjemna i bardzo ciekawie napisana. Juz ściągnęłam dwie następne części i od razu zaczynam czytać. Bardzo polecam
00

Popularność