Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - poradnik do gry - Piotr "Zodiac" Szczerbowski - ebook

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - poradnik do gry ebook

Piotr "Zodiac" Szczerbowski

0,0
7,88 zł

Opis

Opis przejścia dodatku do taktycznej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead, gdzie jako sierżant 101 Dywizji Powietrzno Desantowej wykonujemy misje na zachodnim froncie II wojny światowej.

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Misja 3 - The Other Side of the River
  • Misja 1 - Welcome to France
  • Misja 6 - A Night in Hell
  • Misja 5 - The Greatest Escape
  • Misja 7 - What Comes Around...
  • Misja 4 - Into the Woods
  • Misja 2 - The Causeway
  • Misja 9 - The Empire Falls
  • Misja 8 - A Traitor Amongst Us

Informacja o grze

Oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. Autorzy przygotowali trzy nowe misje dla trybu single player i dziewięć nowych map dla trybu multiplayer, a także wprowadzili szereg usprawnień.

Gra Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2002 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 39Podobne


Medal of Honor:Allied Assault - Spearheadporadnik do gry

autor: Piotr "Zodiac" Szczerbowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=158

[email protected]

Spis treści

Wprowadzenie

Misja 1 - Welcome to France

Misja 2 - The Causeway

Misja 3 - The Other Side of the River

Misja 4 - Into the Woods

Misja 5 - The Greatest Escape

Misja 6 - A Night in Hell

Misja 7 - What Comes Around...

Misja 8 - A Traitor Amongst Us

Misja 9 - The Empire Falls

Wprowadzenie

Wprowadzenie

Spearhead, czyli znany wcześniej pod nazwą Team Assault dodatek do hitu zeszłego roku, Medal of Honor: Allied Assault - genialnej gry akcji FPP ponownie przenosi nas w czasy drugiej wojny światowej. Jako żołnierz wspierający oddziały angielskie, amerykańskie oraz radzieckie należy wykonać dziewięć całkiem sporych misji. Wprowadzone zmiany są głównie kosmetyczne. Poprawiono grafikę, dodano możliwość korzystanie z wszelkiego rodzaju środków masowego rażenia - dział, karabinów oraz, co najbardziej mnie zdziwiło, wyłączono możliwość aktywowania dźwięku przestrzennego (znany trik w oryginalnym MOHAA). Po więcej szczegółów zapraszam do encyklopedii GRY-OnLine.

Sztuczna inteligencja nabiera tutaj dosłownego znaczenia - zachowanie Twoich kompanów jest co najmniej nierealistyczne i nie przypomina w niczym tego, czego się po tej grze spodziewałem. W większości wypadków to Ty będziesz wykonywał cała brudną robotę, Twoi towarzysze natomiast "pomogą" w przygotowany przez programistów sposób, czasami posunąć akcję do przodu, wysadzając jakieś przejście czy biegnąć na oślep przed siebie, aż nie trafi ich zabłąkana kulka (tudzież łuska z działa czołgowego). Poza tymi sporadyczni przypadkami działania Twoich jakby nie patrzeć - "pomocników", po prostu utrudniają grę i mocno frustrują. Bo jak tu nie użyć szewskich słów w chwili, gdy walczysz o przetrwanie dzierżąc w dłoni działko automatyczne, wokoło cała masa Nazistów, a Twój kompan najzwyczajniej w świecie niewydający się tego zauważać stoi pośrodku całego zgiełku, raz po raz oddając strzały tak celne, że może lepiej gdyby go wcale nie było. Ale skoro są - musisz się o nich troszczyć. I miej na uwadze ich zachowanie, gdyż wczytywanie stanu gry w dodatku to przeważnie następstwo postępowania kompanów, którzy zginęli podczas akcji, kończąc tym samym misję niepowodzeniem.

Misja 1 - Welcome to France

[I - Destroy the Bridge]

Misja 1 - Welcome to France

Swoją historie ze Spearhead zaczynasz w samolocie transportowym, gdzie pośród innych żołnierzy czekasz na chwilę, gdy lampka informująca o możliwości skoku na spadochronie zmieni swój kolor z czerwonej na zieloną. W tym czasie Twoi kompani [#1] w tym czasie sprawdzą swój sprzęt oraz pozostały ekwipunek.

Zaraz po tym, jak wyskoczysz z samolotu rozpocznie się piekło. Zewsząd słychać szum przelatujących kul, samoloty to zderzają się, to zostają trafione przez ogień przeciwnika wybuchają [#2] coraz to bliżej Ciebie. Lądowanie nie należy do przyjemnych - wpadniesz do stodoły. Od razu trzymaj palec na przycisku "E", by gdy tylko będzie to możliwe, odciąć się od spadochronu.

1. Spotkaj się z Aliantami.

Zostaniesz zaatakowany przez dwóch żołnierzy - jednego znajdującego się w dolnej części budynku, tuż przed Tobą, a drugi na górze, gdzie dostaniesz się po schodach. Korzystając z zasłony dymnej, wykończ szybko obu i podejdź do znajdującego się na dole okna [#3] - stąd zastrzel stojących przy drzewie wojaków.

Pomiędzy kopcami słomy (przy oknie) znajdziesz apteczkę. Wyjdź po lekko zniszczonych schodach na górę i wyjrzyj przez otwarte okno [#4]. Zobaczysz co najmniej dwóch wojaków biegnących po drugiej stronie rzeczki widocznej w dole. Zastrzel ich, po czym zeskocz do potoku w ten sposób, by się nie zranić (czyli "wypadnij" ze stodoły).

Od razu skieruj się na prawo, gdzie znajdziesz miejsce umożliwiające wyjście z wody. Ale uważaj! Gdy tylko się wychylisz [#5], zostaniesz zaatakowany przez kilku stojących przy drzewie wojaków (tym samym drzewie, które widziałeś ze stodoły). Uważając na miotane przez nich granaty wykończ całą ekipę i wyjdź na brzeg.

Zdejmij stojącego za drewnianym wózkiem (na lewo od drzewa) przeciwnika i udaj się w tym kierunku. Korzystając z zasłony, jaką daje ów przeszkoda, zdejmij snajpera oraz strzelca - czyli ludzi stojących przy dziale AA [#6].Spokojnie do niego podejdź i po upewnieniu się, że okolica jest czysta, wsiądź jako strzelec (klawisz "E").

Z lewej nadjedzie ciężarówka transportująca cały oddział uzbrojonych po zęby żołnierzy. Czym prędzej skieruj na nią lufy. Celna seria i z samochodu [#7] pozostaną tylko