LUST. Witaj w Kitty - opowiadanie erotyczne - Elena Lund - ebook + audiobook

LUST. Witaj w Kitty - opowiadanie erotyczne ebook

Elena Lund

0,0
2,99 zł

lub
Opis

„Fiona przesuwa językiem po jej zębach, to takie intymne i zwierzęce. W odpowiedzi Hannah zagryza jej język, a potem łapie ją za pośladek. Gdy Fiona próbuje objąć dłonią jej pierś, ślizga jej się ręka – ich ciała są zlane potem. Kiedy ściska ją nieco mocniej, czuje, jak sutek Hannah sztywnieje jej w dłoni. O ile to możliwe, Fiona zbliża się do niej jeszcze bardziej. Wzgórek łonowy Hannah przyciska się do jej wilgotnej cipki, a kolce biodrowe do jej pachwin. Fiona cała się gotuje, wyraźnie trzęsie się z pożądania".

Witaj w Kitty to opowiadanie erotyczne o parze lesbijek, którego akcja rozgrywa się w sex clubie w rozgrzanym Berlinie. Niemka Hannah sprawi, że Fiona pójdzie na całość i będzie aż krzyczeć z rozkoszy.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 20

Oceny
0,0
0
0
0
0
0



Elena Lund

Witaj w Kitty

Opowiadanie erotyczne

LUST

Witaj w Kitty

Tytuł oryginału

Välkommen till Kitty

Przełożył : Michał Lis Copyright © 2019, 2019 Elena Lund i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726155501

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Witaj w Kitty

Opowiadanie erotyczne

Tego lata nad Berlinem ciąży tafla gorąca. Czarna balustrada na balkonie jest brudna od pyłów i spalin. Z daleka nie widać żółtych plam na metalu, ale gdy podejdzie się bliżej, są już nie do przeoczenia. Lepkie. Jeśli oparłoby się dłoń na barierce, to palce na moment by do niej przywarły. Po opalonej, posmarowanej filtrem skórze Fiony spływa pot. Podkład rozpłynął się w słońcu, lepi się. Zmieszał się z potem, więc się przypudrowała. Ale to nic nie dało. Fiona grzebie w makaronie z sosem czosnkowym, a gdy wkłada do ust widelec, na brzuch spada jej kropla oliwy – spływa jej do pępka, miesza z potem i filtrem, a potem wysycha i się wchłania.

Tego lata nad wszystkim unosi się mgiełka. Dużego miasta, lata i taniego wina wsiąkającego w meble ogrodowe, gdy na zewnątrz panuje trzydziestosiedmiostopniowy upał.

To wszystko mogłoby wydawać się nieco ohydne. Jednak Fiona wykazuje dla tego dużą wyrozumiałość. Pod kolanami i na karku zbierają się jej krople potu, to takie oczyszczające. Wyciągnęła się na małym balkonie, a od gorącego powietrza jej ciało zrobiło się wrażliwe na dotyk i zaczęło pulsować. Cała lśni, rozkoszuje się słońcem i czuje się atrakcyjnie, jakby właśnie urodziła się na nowo. Odkłada talerz z makaronem i sięga po papierosa. Usta przesiąkają intensywnym zapachem dymu. Ma na sobie ciemnozielone, obcisłe majtki z wysokim stanem. Lewą nogę opiera na balustradzie. Zaciąga się papierosem i wypuszcza dym ku Rosenthaler Platz.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.