Anna Langner
Wyniki wyszukiwania, prezentowane na stronie, dopasowane są do kryteriów wyszukiwania podanych przez użytkownika. Staramy się wyróżniać produkty, które mogą szczególnie zainteresować naszych użytkowników, używając w tym celu oznaczenia Bestseller lub Nowość. Pozycje na liście wyników wyszukiwania mogą być również sortowane - parametr sortowania ma pierwszeństwo nad pozostałymi wynikami.

Polska pisarka młodego pokolenia, specjalizująca się w modnych ostatnimi laty pikantnych romansach. Mimo że Anna Langner książki pisze niezbyt długo, ma już w swoim dorobku kilka powieści i w opowiadań wydanych w antologiach.

Swoją karierę Anna Langner zaczynała od publikacji w serwisie Wattpad pod pseudonimem vanillafighter. Tam zdobyła sobie grono wiernych czytelniczek – jej profil śledzi ponad 7,5 tys. osób. Pisanie jest jej prawdziwą pasja. Pisarka to też wielka miłośniczka chipsów oraz osoba o niemałym poczuciu humoru. Jak zdradza, na bezludną wyspę zabrałaby ze sobą chipsy, dobrą książkę, zeszyt i długopis, co może nie pomogłoby jej w przeżyciu, za to bez wątpienia zapewniło zadowolenie w ostatnich chwilach na ziemskim padole.

Anna Langner i Wszystko, czego pragnę w te święta

Pod koniec 2019 r. powieścią Wszystko, czego pragnę w te święta Anna Langner debiutowała na rynku wydawniczym. Ta zdecydowanie nietypowa świąteczna historia została ciepło przyjęta przez czytelniczki i okazała się początkiem całkiem obiecującej kariery. Obecnie pozycja dostępna jest także jako audiobook. Na stronach tej, reklamowanej jako świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek, książki Anna Langner opowiada historię gorącej znajomości Ewy i Bruna. Ona to poukładana, pnąca się po szczeblach korporacyjnej kariery, kobieta sukcesu przed trzydziestką. On to kolega brata, pociągający łobuz, lubiący życie na krawędzi. Ich spotkanie zaowocuje eksplozją namiętności, będzie też dla każdego z bohaterów początkiem wielu zmian. Ewie spodoba się ryzyko, nieprzewidywalność i szaleństwo, które do jej życia wprowadził Bruno, on z kolei uwierzy, że i dla niego możliwy jest bardziej optymistyczny scenariusz niż realizowany do tej pory.

Anna Langner i Zniszcz mnie

Niedługo po debiucie w ręce czytelniczek oddała Anna Langner Zniszcz mnie, swoją druga powieść. Opowieść o skomplikowanej relacji pomiędzy Amy i Barrym z miejsca podbiła serca miłośniczek dobrych romansów. Pisarka stara się, aby jej bohaterowie byli ciekawi i nie realizowali najbardziej wyeksploatowanych gatunkowych schematów, choć oczywiście swoje książki Anna Langner komponuje według wszelkich wymogów konwencji. Jest więc on i ona, których łączy przypadek i namiętność. Uczucia te jednak napotykają na szereg przeszkód, a fabuła obfituje w zwroty akcji i zapewnia nieustający emocjonalny rollercoster. Niecp wbrew stereotypowej kreacji głównej bohaterki w tego typu książkach, Amy nie jest jednak blond pięknością, lecz mocno pokręconą, najczęściej traktowaną jak dziwadło, obdarzoną talentem artystycznym dziewczyną. Barry to trochę buntownik z wyboru, skrywający się za maską bad boya. Narrację w Zniszcz mnie Anna Langner prowadzi, co jest bardzo popularnym zabiegiem w tego typu literaturze, z dwóch perspektyw, dzięki czemu czytelnik może zobaczyć sytuacje oczami obojga bohaterów.

Opowieść o burzliwych losach tej niebanalnej pary nie zamknęła się jednak w jednej książce. W sierpniu 2020 r. do księgarń trafił drugi tom poświęconego im cyklu. Na stronach Napraw mnie Anna Langner kontynuuje historie Amy i Barrego jednak są to już zdecydowanie inne osoby niż te poznane na początku pierwszej części. Amy rozpoczyna pracę w agencji reklamowej, Barry również otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Jednak przeznaczenie jest nieubłagane, a ich losy nieodwołalnie splecione. Spotkają się więc ponownie, co jest gwarancja wielu godzin niezłej rozrywki.

Anna Langner i Syreny

Na wakacje 2020 zaproponowała swoim czytelniczkom Anna Langner Syreny, powieść wręcz stworzoną do bycia lekką urlopową lekturą. Dziejąca w nadmorskim kurorcie opowieść o trzech przyjaciółkach i ich letnich przygodach to wprost idealna książka na plażę i leżak. Bohaterka powieści, studiująca w Warszawie Maja, poznaje w nadmorskim kurorcie Damiana, mężczyznę o dość kontrowersyjnym sposobie bycia, jednak wyjątkowo dla dziewczyny pociągającego. Bez wątpienia będzie to lato, które trudno będzie zapomnieć.

Nowa książka Anny Langner dla wszystkich, którzy byli niegrzeczni w tym roku

Na koniec października 2020 r. planowana jest premiera nowej książki powieści pisarki. Tę drugą w swoim dorobku świąteczną historię zatytułowała Anna Langner Nie byłaś grzeczna w tym roku. Podobnie jak Wszystko, czego pragnę w te święta nie jest to zupełnie typowa gwiazdkowa fabuła. Jej główna bohaterka, Dorota, to dziewczyna pracująca. Za dnia w kawiarni, wieczorami, jako Mademoiselle D., przed kamerką. On jest sąsiadem Doroty, w dodatku tym najbardziej kłopotliwym; głośnym i irytującym. A jednak najbliższe święta przyjdzie im spędzić razem. Co z tego wyniknie, okaże się już niedługo.