Wydawca: O-press Kategoria: Dla dzieci i młodzieży Język: polski Rok wydania: 2012

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Śpiąca królewna - O-press

Ta przepiękna bajka opowiada o królestwie, w którym król i królowa bardzo chcieli mieć dziecko. Pewnego dnia, ku ich wielkiemu zaskoczeniu, żaba mieszkająca w królewskim stawie, powiedziała, że niedługo spełni się ich marzenie. Małżonkowie byli niezmiernie szczęśliwi kiedy po roku urodziła im się córeczka - następczyni tronu.

Co się później wydarzyło? Jak potoczyły się losy królewny i królestwa? Jakie prezenty dostała mała królewna od wróżek? Koniecznie musicie się dowiedzieć i przeczytać tą wspaniała książeczkę. Całej opowieści towarzyszą piękne kolorowe ilustracje.

Opinie o ebooku Śpiąca królewna - O-press

Fragment ebooka Śpiąca królewna - O-pressŚpiąca królewna

Za wielkimi górami, w pięknym pałacu mieszkał król z królową. Obydwoje martwili się, że nie będą mieli komu oddać tronu.

Pewnego dnia, gdy król i królowa przechadzali się po królewskim parku i rozmawiali o swoim zmartwieniu, ze stawu wyskoczyła żaba. Spojrzała na nich i tak rzekła:

– Najjaśniejsi władcy, wasze życzenie zostanie wysłuchane. Nim minie rok urodzi się wam córeczka – po czym zniknęła w wodach stawu.

Para królewska była niezwykle zaskoczona tym, iż zwykła żaba do nich przemówiła. Jednocześnie oboje czuli się niezmiernie szczęśliwi, że to stworzenie przywróciło im wiarę w spełnienie marzenia.

Aby przeczytać całą książkę, odwiedź www.legimi.com