Wydawca: O-press Kategoria: Dla dzieci i młodzieży Język: polski Rok wydania: 2012

Chłopiec z dżungli ebook

O-press

(0)

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Chłopiec z dżungli - O-press

Bohaterem tej bajki jest mały chłopiec. I nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że znalazła go pantera mieszkająca w dżungli. Pantera, która miała na imię Fedra zaopiekowała się maleńkim chłopcem. Traktowała go jak własne dziecko, a prawdziwe dzieci Fedry, dwie małe pantery, uznawały chłopca za swojego barta. W opiece nad małymi panterami i chłopcem pomagała Fedrze niedźwiedzica Wega. Innym zwierzętom mieszkającym w dżungli nie przeszkadzała obecność chłopca.

Problemem stał się tylko tygrys Aran, który postanowił na niego zapolować. Co się później wydarzyło? Jak potoczyły się losy chłopca z dżungli? Koniecznie musicie się dowiedzieć i przeczytać tą ciekawą książeczkę. Całej opowieści towarzyszą piękne, kolorowe ilustracje.

Opinie o ebooku Chłopiec z dżungli - O-press

Fragment ebooka Chłopiec z dżungli - O-pressChłopiec z dżungli

Za wielką górą rósł ogromny las zwany dżunglą. Żyły tam zwierzęta różnych gatunków, wielkości, o różnym kolorze futra lub piór i najróżniejszych upodobaniach.

Pewnego dnia małpki Kori i Dori rozgłaszały w dżungli nowinę, że pantera Fedra znalazła ludzkie szczenię i zaopiekowała się nim. W opiece nad dziećmi Fedry, małymi panterami i ludzkim szczenięciem, pomagała jej niedźwiedzica Wega.

Wszystkie zwierzęta były zaskoczone pojawieniem się chłopca w dżungli, ale się cieszyły, tylko tygrys Aran coś knuł, gdy usłyszał od małpek nowinę.

– Ludzkie szczenię? – zdziwił się tygrys Aran – Mniam… – oblizał się.

– Źle zrobiłyśmy, mówiąc mu o tym – szepnęła do siostry Kori.

Aby przeczytać całą książkę, odwiedź www.legimi.com