Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2 - Samantha Shannon - audiobook

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2 audiobook

Samantha Shannon

4,2

28 osób interesuje się tą książką

Opis

Rozdarty świat.

Królowiectwo bez dziedziczki.

W trzewiach ziemi pradawny wróg budzi się z tysiącletniego snu.

Dom Berethnet włada Inys od stuleci. Wciąż niezamężna królowa Sabran IX musi wydać na świat córkę, by uchronić swoje królowiectwo przed zgubą – lecz u jej wrót kłębią się skrytobójcy. Ead Duryan, choć jest na dworze od lat i wyniesiono ją do rangi damy dworu, pozostaje lojalna jedynie wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Ma za zadanie strzec Sabran przed zakazaną magią.

Po drugiej stronie mrocznego morza Tané jest gotowa poświęcić wszystko, by zostać jeźdźcem smoków, ale los zmusza ją do podjęcia decyzji, która może zniszczyć jej życie.

Wschód i Zachód nie potrafią się wyzbyć wzajemnej wrogości nawet w obliczu wzbierających sił chaosu, żądnych na zawsze odmienić oblicze świata.

 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 16 godz. 40 min

Lektor: zespół lektorów

Oceny
4,2 (246 ocen)
118
80
35
10
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Gizmoautismo

Nie oderwiesz się od lektury

Niesamowicie wciągająca historia opowiedziana przez lektorów w bardzo przyjemny dla ucha sposób. Dzięki siostrze i temu wydaniu zdecydowanie przekonałem się do audiobooków i niedługo zabieram się do Dnia Nastania Nocy!
20
LunarWitch

Nie oderwiesz się od lektury

Nie zostałam zawiedziona, zakończenie jest świetną kulminacją całej historii.
00
amoena28

Z braku laku…

Taka sobie.
00
ArnEriksson
(edytowany)

Całkiem niezła

Sporo nielogiczności. Końcówka zdecydowanie za szybka i nie tak epicka jak historia. Świat sprawia wrażenie bardzo małego - są to zamknięte lokacje, do których podróż zajmuje bohaterom czasem mniej niż stronę. Opis bitwy mocno nie domaga. Na plus sposób opowiadania. Ciekawe postacie, z którymi można się zżyć. Świetny character development. Interesujące wierzenia tego świata, smoki <3. Narracja ładnie płynie, dobrze się tego słucha. Na litość boską, dlaczego lektorzy wymawiają te same nazwy na milion sposobów, dało się to ogarnąć... Sięgnę po następną część, ale potrzebuję przerwy w postaci solidnego i staroszkolnego fantasy :D
00
agnieszka123454321

Całkiem niezła

Czemu smoki mówią??? Co to ma znaczyć…
00

Popularność