Sposób na karierę! Czyli jak połączyć pracę na etacie, własny biznes i życie rodzinne - Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska - audiobook

Sposób na karierę! Czyli jak połączyć pracę na etacie, własny biznes i życie rodzinne audiobook

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

4,5

Opis

CZY DA SIĘ PRACOWAĆ NA ETACIE I NAPRAWDĘ LUBIĆ TO, CO SIĘ ROBI? JAK POŁĄCZYĆ PRACĘ W FIRMIE Z WŁASNYM BIZNESEM? GDZIE W CAŁEJ TEJ UKŁADANCE JEST CZAS DLA RODZINY? CZY MAJĄC APETYT I AMBICJE NA JEDNO, TRZEBA REZYGNOWAĆ Z DRUGIEGO? Jeśli nurtują Cię podobne pytania, to ta książka pomoże Ci znaleźć na nie odpowiedź. Pokazuje bowiem, że: 

można być zadowolonym ze swojej pracy, świadomie wybierając jej przebieg,

swoje pasje realizować zakładając własną firmę pomimo wielu obaw,

robić to, co się zaplanowało, stosując kilka prostych wskazówek, a wszystko dzięki wykorzystaniu własnych mocnych stron, w oparciu o osobiste wartości i doświadczenie życiowe oraz dzięki sprzyjającym nam ludziom.

Autorka opisuje swoją historię zawodową, jedno - cześnie podając sprawdzone metody pomagające realizować cele duże i małe. Książka zawiera także wiele przykładów klientów, które dobitnie udowad - niają, że zmiana zawodowa, założenie własnej firmy albo kombinacja tych obu jest możliwa.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 21 min

Lektor: Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzinska

Oceny
4,5 (4 oceny)
3
0
1
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.

Popularność