Równowaga emocjonalna. - dr Renata Zarzycka - audiobook

Równowaga emocjonalna. audiobook

dr Renata Zarzycka

0,0
25,90 zł

lub
Opis

Równowaga emocjonalna. Jak przestać wchodzić w stany depresyjne i umartwiać się?
Mindfulness - trening uważności. cz. 2.

 

     W słowie „umartwianie” czy też „zamartwianie” jest ukryty szczególny termin niosący energię samounicestwienia, którego leksemem jest wyraz „”martwy”. Słowo to ma wielorakie znaczenie. Może oznaczać tego, który już umarł, może też oznaczać kogoś, kto wyłączył się z aktywnego życia, „zepsuł się” np. w nauce szkolnej lub w pracy, albo tego, kto już „nie działa” aktywnie w jakiś przestrzeni. Jakkolwiek to ujmiemy, każde z tych znaczeń niesie negatywną energię sugerującą wygaszanie działania, „zamrażanie” aktywności, realizacji swoich marzeń, kroczenia drogą do celu. Jednym słowem „zamrażanie” życia, stanie w miejscu, tkwienie w przeszłości a tym samym zatracanie siebie, zamiast poszukiwać sposobów pozytywnych rozwiązań.

    W ten sposób właśnie, tracąc niekiedy nadzieję i wiarę w polepszenie się sytuacji, ludzie zapadają na coraz to poważniejsze dolegliwości, zwane chorobami psychosomatycznymi.
Kiedy czujemy się źle, ściska nas w wątrobie bądź w żołądku, boli nas głowa, serce, plecy, stawy, mięśnie, mamy duszności i nie możemy spać w nocy, mamy problem z rozstrojonym układem pokarmowym, a z badań lekarskich jasno wynika, iż wszystkie wyniki są w normie. W takich przypadkach, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że cierpimy na tzw. zaburzenia psychosomatyczne.

   Trudności w uzdrawianiu chorób psychosomatycznych wynikają z niedobory specjalistów medycyny holistycznej (zaledwie tylko kilku praktyków w Polsce). Najlepiej jest skorzystać z konsultacji u terapeuty pracującego w nurcie dyscypliny naukowej PsychoNeuroImmunologia, pracującego:

- w przestrzeni fizycznej (ciało) w połączeniu w medycyną naturalną, dieta przodków i suplementacją;

-  w przestrzeni psychicznej (umysł - myśli) w połączeniu z metodami coachingowymi i z psychoterapii;

- w przestrzeni duchowej (emocje) w przestrzeni Spiritual coaching oraz w parapsychologii.

   Połączy on wszystkie dolegliwości w całość, przeprowadzi analizę odżywiania, zaleci odpowiednie zmiany oraz dodatkową suplementację, a co najważniejsze, poszuka przyczyny możliwie wszystkich dolegliwości u chorej osoby np. skąd biorą się uporczywe bóle psychogenne w obecnym życiu, bądź nawet znajdzie przyczyny w różnych wydarzeniach rodowych z odległej przeszłości czy też przeniesione traumy od przodków. Wielokrotnie okazuje się, iż tego, czego nie możemy naprawić w świecie realnym ( w „matrixe”) ponieważ przykładowo nie mamy już kontaktu z osobą zmarłą lub która wyszła z naszej relacji i mieszka daleko, to możemy uzdrowić w sobie w świecie energetycznym (duchowym).

 

SPIS TREŚCI:

 1. Co to jest strata?

2. Utrata poczucia szczęścia

3. Jak to jest z emocjami?

4. Żałoba po stracie

5. Tworzenie iluzji winy przyciąga karę

6. Czas na refleksję i wyciągnięcie wniosków

7. Akceptacja faktów

8. Jak to jest z myślami?

9. Materializowanie się chorób psychosomatycznych

10. Uzdrawianie sytuacji

11. Bycie w TU i TERAZ

12. Zamień PROBLEM na WYZWANIE

13. To Twój WYBÓR!

14. ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje decyzje!

15. Maski z greckiego teatru

16. Kronika WDZIĘCZNOŚCI

17. ZMIANA PRZEKONAŃ

18. Co w głowie to na zewnątrz

19. ŚWIADOMOŚĆ uzdrawiania

 

 

    Mindfulness, czyli trening uważności, to seria wykładów nagranych na żywo podczas lives w 2020 roku, której celem było niesienie pomocy osobom cierpiącym, nie zawsze dobrze zrozumianym przez lekarza z uwagi na brak widocznych odchyleń w klasycznych badaniach. Ludzie ci w wyniku wielomiesięcznego "narzekania", kłopotów, tkwienia w negatywnych emocjach, stresów i lęków, często odsyłani zostają do psychiatry po leki uspakajające, po psychotropy. Jednak to nie uzdrawia ich duszy w pełni, a tym samym ich ciała. Wśród tego typu przypadków znajdują się nawet małe dzieci wtedy, kiedy ani leki, ani dieta ani wizyta u psychologa, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlaczego?

Czasami czujemy się źle, ściska nas w wątrobie bądź w żołądku, boli nas głowa, serce, plecy, stawy, mięśnie, mamy zimne kończyny, pocą nam się ręce, nogi, ciało, mamy duszności i nie możemy spać w nocy. Najczęściej, wtedy mamy problem z rozstrojonym układem pokarmowym, a z badań medycznych, lekarz wnioskuje, iż wszystkie wyniki są w normie. W takich przypadkach, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że cierpimy na tzw. zaburzenia psychosomatyczne.

    Posłuchaj uważnie audiobooka i napisz w komentarzu / opinii, co najbardziej zainteresowało Cię, co przykuło Twoją uwagę, co Cię zaskoczyło bądź, co takiego weźmiesz z tego dla siebie, aby wykorzystać to w swoim życiu. Autorka będzie wdzięczna za pozostawienie pozytywnej opinii i gwiazdek.  Jeśli wszystko jest nowością dla Ciebie lub czegoś nie zrozumiesz – napisz o tym również, a dokładnie, co konkretnie jest niezrozumiałe. Informacje posłużą do tworzenia kolejnego materiału pomocniczego w SAMOUZDRAWIANIU CIAŁA i PSYCHIKI ORAZ DOBROSTANU, a także do wyjaśnienia poruszonych w komentarzach czy opiniach kwestii. Autorka pięknie dziękuje za wszystkie konstruktywne opinie.

 

Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są wykładami z lives nagranymi na żywo w 2020 roku. Odcinki serii:

1. Choroby psychosomatyczne. Jak zmienić emocje negatywne na pozytywne i uzdrowić ciało?

2. Równowaga emocjonalna. Jak przestać wchodzić w stany depresyjne i umartwiać się?

3. Reimprenting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie.

4. C'EST LA  VIE!  Życiowa układanka. Wszystko, co się dzieje jest po coś. To, co się wydarza ma głęboki sens.

5. Samouzdrawianie. Od choroby do zdrowia. Rozpuść lęk "konwertowany" na fizyczne dolegliwości. Recepta na zdrowie. 

6. Inteligencja Emocjonalna. Zarządzanie Emocjami. Naszymi lękami stwarzamy to, czego się boimy.

7. Tolerancja dla odmienności. Krytyka i Osądzanie. Po co ludzie oceniają innych i co to mówi o nich samych?

 

 Planowane:

8. Jaki jest Twój Sens Życia? Zamień Problemy na Wyzwania a Marzenia na Cele!

9. DOBROSTAN. Magia myśli i słów. Wewnętrzna moc uzdrawiania. Wpływ energii myśli i słów na kreowanie stanu choroby lub zdrowia w ciele.

10. RESILIENCE. MOC SPOKOJU I SZCZĘŚCIA. Odzyskaj odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, na stres, traumę, depresję I przeciwności losu.

oraz kolejne odcinki.

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziołolecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach, Jest akredytowanym Coachem Biznesu i Neurolingistycznego Programowania umysłu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jest jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą - motywatorem. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne, a szczególnie z medycyny naturalnej i holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

 

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, RadioPublic, Pocket Casts, CastBox, ApplePodcast, Google Pocast, Amazon Music Podcast, Audible i inne.

Ma swoje AUDIOBOOK's i eBOOK's  m.in. na  Legimi, Virtualo, StoryTel, Empik Go, Audioteka, Publio-Agora, Azymut i w wielu innych księgarniach online na całym świecie.

 

Więcej informacji: https://renatazarzycka.com 

Audiobooka posłuchasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

MP3 (spakowane ZIP)

Czas: 0 godz. 55 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
0,0
0
0
0
0
0


Podobne