Piękno pochodzi z naszego wnętrza. Cz. I/3. Czy wiesz, jaki wpływ na nasze zdrowie i urodę, mają witaminy, minerały oraz nasze myśli i emocje? (audiobook) - dr Renata Zarzycka - audiobook

Piękno pochodzi z naszego wnętrza. Cz. I/3. Czy wiesz, jaki wpływ na nasze zdrowie i urodę, mają witaminy, minerały oraz nasze myśli i emocje? (audiobook) audiobook

dr Renata Zarzycka

4,5

Opis

Piękno pochodzi z naszego wnętrza. Cz. I/3.

Czy wiesz, jaki wpływ na nasze zdrowie i urodę, mają witaminy, minerały oraz nasze myśli i emocje? (audiobook)


Audiobook ten zawiera informacje, na temat tego jak ważne jest dla naszej urody, zachowania młodości, zdrowia i dobrego samopoczucia, niektóre witaminy, minerałów, codzienne picie wody oraz umiejętne koordynowanie myśli i zarządzanie emocjami.
Z audiobooka dowiesz się jak w prosty sposób polubić swoje ciało i pracując nad sobą, szybko i w bezpieczny sposób, możesz poczuć się dobrze, zgrabnie, elegancko, witalnie, energicznie i szczęśliwie. Dzięki informacjom zawartym w audiobooku, możesz poznać siebie z nieco innej strony. Będziesz mieć możliwość zastanowienia się nad tym, jak zarządzać swoimi myślami i emocjami każdego dnia. Poznasz swoje mocne i słabe strony oraz dowiesz się, od czego zależą niektóre procesy starzenia się oraz przyczyny chorób i zaburzenia psychosomatyczne.

 

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci świadomość kierunku, w którym warto podążać i gdzie szukać przyczyn swoich problemów zdrowotnych. Dowiesz się, jak rozwiązać swoje problemy zamieniając je na wyzwania i wyznaczając sobie cele. Dodatkowo audiobook ten zawiera informacje na temat czynników, od których zależy wewnętrzne piękno duszy (podświadomość), którym emanujemy na zewnątrz i które mogą dostrzegać w nas inni ludzie. To, co w środku, najlepiej widać na zewnątrz. Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, jak potężną moc ma to co jesz, co pijesz oraz jak ważne są twoje myśli, nigdy więcej nie pomyślisz negatywnie i nie będziesz zaśmiecać swojego organizmu mało wartościowym pożywieniem.
Wiedza ta może pomóc Ci w podjęciu decyzji o tym, aby skutecznie utrzymać ogólny stan zdrowie na odpowiednio wysokim poziomie bez zapadania na poważne choroby i bez chronicznego cierpienia na stres czy depresję. Systematyczną pracą nad sobą i za pomocą uzyskanej wiedzy, możesz dokonać zamiany swoich nieużytecznych przekonań i nawyków na takie, które pozwolą Ci na poczucie radości i szczęścia. Tym samym będziesz świadomie umieć cieszyć się światem zewnętrznym i wiecznie młodą duszą, co może przełożyć się na Twój wygląd zewnętrzny oraz zdrowie, zachowane przez kolejne długie lata życia.

 

Dla kogo jest ten audiobook?

Audiobook jest przeznaczony dla osób, które szukają bezpiecznych i naturalnych metod na to, jak w skuteczny sposób utrzymać zdrowie, kondycję i opóźnić procesy starzenia się oraz jak poprawić stan swojego zdrowia i kondycje psychiczną, utrzymując pogodę ducha i pogodny uśmiechu na twarzy.

 

„Życie jest dla nas najlepszym nauczycielem pod warunkiem, że nauczymy się opanowania emocji, uważności, obserwacji, analizy i wyciągania wniosków na bazie osobistych, naukowych doświadczeń”. ;)

dr Renata Zarzycka
www.renatazarzycka.com

KLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA

www.klinika-zdrowienia.pl

Spis treści

1. Zdrowe ciało zależy od pogody ducha. Zrób fitness dla swojego umysłu.

2. Czym jest piękno? Czy masz je w sobie?

3. Sekret zdrowego ciała i psychiki, czyli wpływ wody na nasz organizm.

4. Co sprawia, że jedni starzeją się szybciej a drudzy wolniej?

5. Witamina długowieczności idealnym obrońcą przed starością.

6. Strażnik naszych wrót do organizmu.

7. Pierwiastek piękna.

8. Moc urody ukryta jest w minerałach.

9. Wpływ energii stresu na ciało i duszę to Twój wybór. Może to zmienić!

10. Z pomocą witamin antystresowych uzdrowisz ciało i duszę.

11. Najwspanialsze prezenty: przebaczenie i wdzięczność.

12. Wybieram zdrowie, radość, szczęście i miłość.

 

 O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziololecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach oraz akredytowanym Coachem Biznesu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne oraz z medycyny naturalnej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, ma swoje audiobooki i ebooki na SpotiFy, Legimi, Virtualo, Empik, Audioteka, Publio-Agora i wielu innych księgarniach online.

 

Więcej: https://renatazarzycka.com

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 25 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
4,5 (14 ocen)
8
5
1
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
ajurkowska

Dobrze spędzony czas

Miło spędzony czas w niedzielny poranek
10
Agusia2023

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam książka rewelacyjna daje dużo do myślenia . Przynosi ukojenie dla ciała i duszy podczas słuchania .
00

PopularnośćPodobne