Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów. ODCHUDZANIE. Cz. I (audiobook) - dr Renata Zarzycka - audiobook

Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów. ODCHUDZANIE. Cz. I (audiobook) audiobook

dr Renata Zarzycka

4,0

Opis

Audiobook "Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów"  (ODCHUDZANIE, Cz. I ), omawia przyczyny zanieczyszczenia organizmu szkodliwymi składnikami i i opisuje zasady działania organizmu, będące podstawą procesu detoksykacji z toksyn. Audiobook mówi o odżywianiu i podstawowych przyczynach nadwagi oraz otyłości oraz informuje, jak w bezpieczny sposób, można sobie z nimi poradzić. Jest on przeznaczony dla osób, które szukają skutecznych i naturalnych metod detoksykacji bez stosowania głodówki czy innych wyrzeczeń, czyli, jak w prosty sposób pozbyć się nadmiaru masy ciała i poprawić stan swojego zdrowia.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu da Ci świadomość kierunku, w którym należy podążać, na czym się skupić i gdzie szukać przyczyn swojej nadwagi. Znając swoje słabości, teraz już świadomie można poszukać najlepszych rozwiązań, zamienić je na wyzwania i określić cel - właściwa masa ciała i Sywetka FIT!

Czy wiesz, jak rozwiązać ten problem poprzez świadomy detoks organizmu, udrożnienie głównych kanałów wydalniczych i zmniejszenie kwasicy metabolicznej swojego ciała?

Jednym słowem, poprzez procesy oczyszczania, poprawienie metabolizmu i codzienne stosowanie najważniejszych składników pokarmowych wraz z systematyczną pracą nad sobą, masz szansę zdobycia świadomości, jakie są przyczyny otyłości oraz decydowania o zmianach swoich nieużytecznych przekonań i nawyków na takie, które pozwolą Ci osiągnąć i utrzymać prawidłową masę ciała oraz zdrowie, na długie lata swojego życia.

Jeśli pragniesz oczyścić organizm, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy i chcesz na długo utrzymać efekt zgrabnej oraz zdrowej sylwetki – ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

dr Renata Zarzycka

KLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA

https://renatazarzycka.com/
https://klinika-zdrowienia.pl/

 (W sprzedaży jest dostępna również część II wzbogacona w treść w formie ebooka, pt. "Oczyszczanie organizmu. Cz. II/4. Pożegnaj toksyny i ureguluj masę ciała" oraz dwa audiobooki: "Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami twojego organizmu" Cz. III/4   i   "Usuń przyczyny otyłości i skutecznie wymodeluj swoje ciało" Cz. IV/4  ).

 

Spis treści:

1. Jak ważne jest odżywianie, w drodze do uzyskania zdrowej sylwetki?     
2. Jakie mogą być przyczyny otyłości?
3. Czym jest kwasica metaboliczna i spowolniony metabolizm?
4. Jakie jeszcze działania spowalniają proces metabolizmu?
5. Czy głodówka jest rzeczywiście taka skuteczna, a przede wszystkim czy jest zdrowa?
6. Homeostaza a główne kanały wydalnicze naszego organizmu.
7. Jaką rolę w organizmie pełni błonnik?
8. Rola wątroby w procesie wydalania toksyn z organizmu i utrzymanie prawidłowej masy ciała.
9. Czy wiesz, jaką rolę w procesie utrzymania prawidłowej masy ciała pełnią nerki?
10. Co dzieje się z organizmem i procesem odchudzania, jeśli nasz system wydalniczy nie działa sprawnie?
11. Co jest podstawą zdrowego organizmu, utrzymania homeostazy, a tym samym prawidłowej masy ciała?

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziololecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach oraz akredytowanym Coachem Biznesu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne oraz z medycyny naturalnej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, ma swoje audiobooki i ebooki na SpotiFy, Legimi, Virtualo, Empik, Audioteka, Publio-Agora i wielu innych księgarniach online.

 

Więcej: https://renatazarzycka.com

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 6 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
4,0 (26 ocen)
12
8
3
1
2
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Weronika1618

Nie oderwiesz się od lektury

spoko
10
joannawer2023

Nie oderwiesz się od lektury

Przydatna wiedza
00

PopularnośćPodobne