SAMOUZDRAWIANIE. Od choroby do ZDROWIA. - dr Renata Zarzycka - audiobook

SAMOUZDRAWIANIE. Od choroby do ZDROWIA. audiobook

dr Renata Zarzycka

4,1

Opis

SAMOUZDRAWIANIE. Od choroby do ZDROWIA.

Rozpuść lęk "konwertowany" na fizyczne dolegliwości. Recepta na zdrowie.

Seria: Mindfulness - trening uważności. cz. 5.

 

Samouzdrawianie to zdolność organizmu do samoregeneracji oraz obrony przed chorobami i urazami. Samoleczenie to siły witalne wspomagające samouzdrawianie organizmu, jeśli tylko dostarczamy ciału wszystkiego, czego potrzebuje, odpowiedniego odżywiania, naturalnych środków leczniczych, ruchu i ćwiczeń oraz „zdrowego” środowiska, mającego ogromny wpływ zewnętrzny, na to, co wewnątrz istot żywych. Przykładowo niewłaściwe nawyki higieny życia, mogą blokować proces samouzdrawianie się organizmu i przerywać komunikację międzykomórkową, utrudniając przepływ informacji o potrzebach naprawczych organizmu. Codziennie w naszym ciele zachodzą procesy destrukcji lub samoregeneracji. Ma to związek z wewnętrzną inteligencją emocjonalną dotyczącą umiejętności zarządzania emocjami, jak również z mocą, jaką mają myśli. Można to ująć w następujący sposób: „moc, która stworzyła nasze ciało, odpowiada również za jego leczenie”. Sposób myślenia wpływa na zmianę i siłę przekonań dotyczących choroby i zdrowia. Najważniejszą rzeczą jest wiara, że wszystko, czego potrzebujemy do zdrowego życia, jest już w nas.

 

Siła naszych systemów przekonań jest niewątpliwa. Nasze przekonania kształtują nasze myśli, a dostarczając paliwa do reakcji emocjonalnych, kształtują nasze reakcje i zachowanie. Tylko od nas samych zależy, jak je wykorzystamy.  W efekcie nasz świat wewnętrzny materializuje rzeczywistość tak, że traumy i lęki "konwertowane" są na fizyczne dolegliwości. Wystarczy wprowadzić do swojego życia zmiany, które sprzyjają samouzdrawianiu. Jeśli nauczymy się patrzeć z różnych perspektyw, wpływać na wewnętrzny świat myśli i zmieniać nasze przekonania, to możemy zmienić wszystko i przeprogramować swoje komórki ze stanu choroby w kierunku zdrowia!

 

SPIS TREŚCI:

1. Co przyciąga chorobę?

2. Myśl jest energią programującą umysł na chorobę lub na zdrowie.

3. Niech nowotwór boi się, co ja z nim zrobię!

4. Czym jest PsychoBiologia?

5. Leczniczy potencjał umysłu do uzdrawiania ciała.

6. Poczucie szczęścia i dobrostanu.

7. Diagnoza medyczna to nie wróżba ani wyrok.

8. Uzdrawiająca wdzięczność za to, co było i jest.

9. O czym "informuje nas choroba"?

10. Skąd bierze się uzdrawiająca bioenergia ciała?

11. Samouzdrawianie za sprawą inteligencji emocjonalnej.

12. Od choroby DO ZDROWIA, bo "PIĘKNO pochodzi z naszego wnętrza".

 

  

  

 

    Mindfulness, czyli trening uważności, to seria wykładów nagranych na żywo podczas lives w 2020 roku, której celem było niesienie pomocy osobom cierpiącym, nie zawsze dobrze zrozumianym przez lekarza z uwagi na brak widocznych odchyleń w klasycznych badaniach. Ludzie ci w wyniku wielomiesięcznego "narzekania", kłopotów, tkwienia w negatywnych emocjach, stresów i lęków, często odsyłani zostają do psychiatry po leki uspakajające, po psychotropy. Jednak to nie uzdrawia ich duszy w pełni, a tym samym ich ciała. Wśród tego typu przypadków znajdują się nawet małe dzieci wtedy, kiedy ani leki, ani dieta ani wizyta u psychologa, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlaczego?

Czasami czujemy się źle, ściska nas w wątrobie bądź w żołądku, boli nas głowa, serce, plecy, stawy, mięśnie, mamy zimne kończyny, pocą nam się ręce, nogi, ciało, mamy duszności i nie możemy spać w nocy. Najczęściej, wtedy mamy problem z rozstrojonym układem pokarmowym, a z badań medycznych, lekarz wnioskuje, iż wszystkie wyniki są w normie. W takich przypadkach, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że cierpimy na tzw. zaburzenia psychosomatyczne.

    Posłuchaj uważnie audiobooka i napisz w komentarzu / opinii, co najbardziej zainteresowało Cię, co przykuło Twoją uwagę, co Cię zaskoczyło bądź, co takiego weźmiesz z tego dla siebie, aby wykorzystać to w swoim życiu. Autorka będzie wdzięczna za pozostawienie pozytywnej opinii i gwiazdek.  Jeśli wszystko jest nowością dla Ciebie lub czegoś nie zrozumiesz – napisz o tym również, a dokładnie, co konkretnie jest niezrozumiałe. Informacje posłużą do tworzenia kolejnego materiału pomocniczego w SAMOUZDRAWIANIU CIAŁA i PSYCHIKI ORAZ DOBROSTANU, a także do wyjaśnienia poruszonych w komentarzach czy opiniach kwestii. Autorka pięknie dziękuje za wszystkie konstruktywne opinie.

 

Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są wykładami z lives nagranymi na żywo w 2020 roku. Odcinki serii:

1. Choroby psychosomatyczne. Jak zmienić emocje negatywne na pozytywne i uzdrowić ciało?

2. Równowaga emocjonalna. Jak przestać wchodzić w stany depresyjne i umartwiać się?

3. Reimprenting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie.

4. C'EST LA  VIE!  Życiowa układanka. Wszystko, co się dzieje jest po coś. To, co się wydarza ma głęboki sens.

5. Samouzdrawianie. Od choroby do zdrowia. Rozpuść lęk "konwertowany" na fizyczne dolegliwości. Recepta na zdrowie. 

6. Inteligencja Emocjonalna. Zarządzanie Emocjami. Naszymi lękami stwarzamy to, czego się boimy.

7. Tolerancja dla odmienności. Krytyka i Osądzanie. Po co ludzie oceniają innych i co to mówi o nich samych?

 

 Planowane:

8. Jaki jest Twój Sens Życia? Zamień Problemy na Wyzwania a Marzenia na Cele!

9. DOBROSTAN. Magia myśli i słów. Wewnętrzna moc uzdrawiania. Wpływ energii myśli i słów na kreowanie stanu choroby lub zdrowia w ciele.

10. RESILIENCE. MOC SPOKOJU I SZCZĘŚCIA. Odzyskaj odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, na stres, traumę, depresję I przeciwności losu.

oraz kolejne odcinki.

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziołolecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach, Jest akredytowanym Coachem Biznesu i Neurolingistycznego Programowania umysłu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jest jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą - motywatorem. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne, a szczególnie z medycyny naturalnej i holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

 

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, RadioPublic, Pocket Casts, CastBox, ApplePodcast, Google Pocast, Amazon Music Podcast, Audible i inne.

Ma swoje AUDIOBOOK's i eBOOK's  m.in. na  Legimi, Virtualo, StoryTel, Empik Go, Audioteka, Publio-Agora, Azymut i w wielu innych księgarniach online na całym świecie.

 

Więcej informacji: https://renatazarzycka.com 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 8 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
4,1 (9 ocen)
5
2
1
0
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Monika_19

Nie polecam

tragedia, prywatne wycieczki "pani doktor"
01

PopularnośćPodobne