Usuń przyczyny otyłości i skutecznie wymodeluj swoje ciało. ODCHUDZANIE. Cz. V (audiobook) - dr Renata Zarzycka - audiobook

Usuń przyczyny otyłości i skutecznie wymodeluj swoje ciało. ODCHUDZANIE. Cz. V (audiobook) audiobook

dr Renata Zarzycka

3,1

Opis

Usuń przyczyny otyłości i skutecznie wymodeluj swoje ciało.  ODCHUDZANIE. Cz. V, (audiobook)

Audiobook ten zawiera informacje, na temat tego, czym różni się nadwaga od otyłości, jak je odróżniać korzystając w tym celu z poznanych wzorców i wskaźników oraz o mechanizmach chorobotwórczych w naszym organizmie i zbawiennych dla zdrowia pokarmach alkalizujących.

Z audiobooka dowiesz się jak w prosty i bezpieczny sposób, możesz sobie poradzić z regulacją masy ciała i wymodelować je tak, aby czuć się w nim doskonale, elegancko, witalnie, energicznie i zgrabnie. Dzięki informacjom zawartym w audiobooku, będziesz mógł/mogła poznać siebie z zupełnie innej strony. Poznasz twoje mocne i słabe strony, predyspozycje do chorób i różnego typu ryzyka utraty zdrowia, które niesie twoja natura w połączeniu ze środowiskiem, niezdrowym pożywieniem, nieprawidłowymi nawykami czy też obecnością intruzów w Twoim wnętrzu, czyli grzybów, patogennych bakterii czy też pasożytów. Znajomość tych zagadnień da ci możliwość świadomego zgłębienia swojego indywidualnego potencjału i zwiększenia efektywności, w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu – wymodelowania sylwetki.

Audiobook jest przeznaczony dla osób, które szukają skutecznych i naturalnych metod na to, jak w skuteczny sposób pozbyć się nadmiaru masy ciała, utrzymać młody wygląd na długie lata życia i  poprawić stan swojego zdrowia.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci świadomość kierunku, w którym należy patrzeć i gdzie szukać przyczyn swojej otyłości. Dowiesz się, jak rozwiązać ten problem poprzez stosowanie odżywiania usuwającego nadmiar odkładających się toksyn i śluzów w organizmie, a tym samym wspomagać prawidłowy metabolizm ciała. Wiedza ta może pomóc Ci w podjęciu decyzji o tym, aby skutecznie utrzymać masę ciała na odpowiednim dla Ciebie poziomie. Systematyczną pracą nad sobą i za pomocą uzyskanej wiedzy, możesz dokonać zamiany swoich nieużytecznych przekonań i nawyków na takie, które pozwolą Ci bez zahamowani zrzucić zbędne kilogramy, uzyskać i utrzymać wymarzoną wagę ciała, smukłą sylwetkę i młody wygląd oraz zdrowie, na długie lata swojego życia.

Jeśli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy i chcesz na długo utrzymać efekt zgrabnej i zdrowej sylwetki – ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

dr Renata Zarzycka
KLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA
www.renatazarzycka.com
www.klinika-zdrowienia.pl

(W sprzedaży są dostępne dwa audiobooki do słuchania, pt.: "Oczyszczanie organizmu. Cz. I/4. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów” i  "Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami twojego organizmu" Cz. III/4 oraz   Oczyszczanie organizmu. Cz. II/4. Pożegnaj toksyny i ureguluj masę ciała" (ebook).

 

SPIS TREŚCI:

1. Usuń przyczyny otyłości i skutecznie wymodeluj swoje ciało.

2. Nadwaga. Jako problem społeczny.

3. Odchudzanie. Nadwaga i otyłość w statystykach chorobowych.

4. Wskaźniki pozwalające określić stopień i typ otyłości oraz ryzyko powikłań zdrowotnych.

5. Pewnie zastanawiasz się teraz, czym jest śluz w organizmie?

6. Co i jak jeść, aby utrzymać zdrowie i prawidłową masę ciała?

7. Co jeszcze możesz zrobić?

8. Wpływ niedoboru tlenu w organizmie na otyłość.

9. Tajemniczy cykl Krepsa i co to ma wspólnego, z modelowaniem Twojej sylwetki?

10. O stylu życia i zbawiennych dla zdrowia pokarmach alkalizujących.

11. Woda, jako naturalny rozpuszczalnik i lek, czyli odchudzanie poprzez odkwaszanie organizmu.

12. Czy warto aż tak się wysilać, zmieniać wiele nawyków żywieniowych i sposób swojego myślenia na taki, który przybliży nas do osiągnięcia wymarzonego celu?

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziololecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach oraz akredytowanym Coachem Biznesu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne oraz z medycyny naturalnej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, ma swoje audiobooki i ebooki na SpotiFy, Legimi, Virtualo, Empik, Audioteka, Publio-Agora i wielu innych księgarniach online.

 

Więcej: https://renatazarzycka.com

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 22 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
3,1 (28 ocen)
6
7
4
5
6
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Asiajablonska

Całkiem niezła

Ok
10
Anasarokz

Nie polecam

Lektor to porażka, nie da się tego słuchać
11
kasia4626

Nie oderwiesz się od lektury

Dużo cennych informacji i motywacji
00

PopularnośćPodobne