Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Odc.1  Uruchom swoją moc - dr Renata Zarzycka - audiobook

Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Odc.1 Uruchom swoją moc audiobook

dr Renata Zarzycka

4,3

Opis

Uruchom swoją moc! Połącz się z mądrością wszechświata. Kronika Akaszy Wtajemniczenie odc. 1

Każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności. I może zmienić swój mózg tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości, a także osiągnąć prawdziwe szczęście i miłość. Warto tylko kierować się przekonaniem, że wszyscy mamy nieograniczony potencjał, pozytywną energię i niesamowite możliwości. Akasza, to wszystko co nas otacza, to przestrzeń energii, zwana eterem, w którym w postaci wibracji, zapisane są wszelakie informacje. Na tym, polega również umiejętność czytania symboli w postaci obrazów, sytuacji czy głosów myśli, bądź tego co ktoś do nas mówi, jako jasnosłyszenie czy też jasnowidzenie. Jasnowidzenie to dar, który, przy odrobinie chęci, możemy wyćwiczyć. Pomóc nam w tym może niniejsza książka, wtajemniczająca czytelnika do techniki łączenia się z polem Kroniki Akaszy. Stanowi ona praktyczny podręcznik nauki, ułatwiający kontakt z intuicją i duchowością (energią). Znajdziesz tu wiele ćwiczeń pozwalających skupić świadomość, wspomóc pamięć, wchodzić w trans, skutecznie medytować, a także nawiązywać kontakt z Twoim przewodnikiem duchowym. W książce uwzględnione zostały różne formy percepcji zmysłowej i pozazmysłowej oraz praktyczne strony jasnowidzenia. Kluczem do jasnowidzenia jest świadome używanie zmysłów, które w większości przypadków pracują nieświadomie, czy półświadomie, ćwiczenie ich i obserwacja tego, jak wpływają na nas oraz całego procesu z tym związanego, jest świadomą nauką odkrywania samego siebie. Całość stanowi formę WARSZTATU I SZKOLENIA z zakresu łączenia się z Kroniką Akaszy, wydawaną w blisko 20 odcinkach audiobooków serii Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Tego typu szkolenia to często koszt kilku tysięcy złotych, a w formie audiobooków, to koszt znaczenie mniejszy, dostępny dla każdego. Tytuł pierwszego odcinka brzmi: "Uruchom swoją moc. Połącz się z mądrością wszechświata".

Książka "Uruchom swoją moc. Połącz się z mądrością Wszechświata", należy do serii: Kronika Akaszy Wtajemniczenie i jest częścią nr 1 spośród blisko 20 oddzielnych audiobooków tej serii.

 

UWAGA!!!

Materiał pierwszych trzech odcinków jest nagrywany podczas warsztatów i ćwiczeń praktycznych, zatem płynący dźwięk  z pomieszczenia z lekkim echem, może różnić się nieco od tego idealnego ze studia nagrań. Autorka dziękuje za wyrozumiałość i zrozumienie dla swojej pracy oraz docenienie informacji płynących z przestrzeni serca.

 

Spis Treści:

1. Daj sobie szansę na uzdrowienie energii ciała, umysłu i duszy.

2. W życiu pewne są tylko zmiany.

3. Jak można zmienić to co na zewnątrz?

4. Czy pozwalasz sobie na życie bez poczucia lęku i strachu?

5. Kto zarządza Twoim umysłem?

6. Kto w Twoim życiu kreuje Twój zewnętrzny świat?

7. Gdzie tworzą się wyobrażenia o tym co na zewnątrz? 

8. Spotkanie z własnym "Ja".

9. Jak łączyć sią z Uniwersum w sobie i na zewnątrz?

10. Kto pyta nie błądzi.

11. Uzdrawianie swoich myśli i ciała poprzez świadomość.

12. Jak zyskać poczucie własnej wartości, samoakceptację i szczęście?

13. Jak można wygasić spiralę problemu we własnej głowie?

14. Jaki wpływ na Ciebie ma Twoje środowisko?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 21 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
4,3 (3 oceny)
1
2
0
0
0

PopularnośćPodobne