Oblivion - oficjalne dodatki - poradnik do gry - Krzysztof Gonciarz, Michał "aRusher" Urbanek - ebook

Oblivion - oficjalne dodatki - poradnik do gry ebook

Krzysztof Gonciarz, Michał "aRusher" Urbanek

0,0
7,90 zł

Opis

Poradnik do oficjalnych dodatków do gry The Elder Scrolls: Oblivion. Do tej pory powstało sześć takich rozszerzeń, które zostały tu szczegółowo omówione.

Oblivion - oficjalne dodatki - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Horse Armor (Dodatki)
  • Repairing the Orrery (Dodatki)
  • Vile Lair (Dodatki)
  • Frostcrag Spire (Dodatki)
  • Spell Tomes (1) (Dodatki)
  • Fighter’s Guild (Dodatki)
  • Mehrunes Razor (2) (Dodatki)
  • Mehrunes Razor (1) (Dodatki)
  • Dunbarrow Cove (Dodatki)
  • Spell Tomes (2) (Dodatki)

Informacja o grze

The Elder Scrolls IV: Oblivon to czwarta część popularnego cyklu cRPG, stworzona przez zespół deweloperski studia Bethesda Softworks. Akcja gry osadzona została w prowincji Cyrodiil. Gracze wcielają się w bohatera, który ma za zadanie odnaleźć prawowitego następcę tronu Imperium Tamriel i doprowadzić do tego, by przejął on tron po zamordowanym przez skrytobójcę władcy. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach serii, fabuła obfituje w wątki poboczne, a świat gry zamieszkują setki postaci niezależnych.

Gra The Elder Scrolls IV: Oblivion, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: patch polonizujący.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 22

Oceny
0,0
0
0
0
0
0OblivionOficjalne dodatkiporadnik do gry

autorzy: "Krzysztof Gonciarz", Michał "aRusher" Urbanek

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=541

[email protected]

Spis treści

Wprowadzenie

Dodatki

Horse Armor

Repairing the Orrery

Frostcrag Spire

Dunbarrow Cove

Mehrunes Razor (1)

Mehrunes Razor (2)

Vile Lair

Spell Tomes (1)

Spell Tomes (2)

Fighter's Guild

Wprowadzenie

The Elder Scrolls: Oblivion od kilku miesięcy trzyma całą branżę cRPG w garści, a regularnie wypuszczane przez Bethesdę plug-iny do niego wcale nie zamierzają tego uścisku zwalniać. Dodatki te przedstawiają sobą różną wartość, ale dla fanów gry każdy z nich wprowadza coś zauważalnie nowego i na swój sposób nieobecnego w wersji podstawowej. Do tej pory powstało 6 takich rozszerzeń - postanowiliśmy więc stworzyć krótki poradnik, w którym szczegółowo omówilibyśmy każdy z nich. Dla tych, którzy już się zdecydowali na zakup któregoś dodatku, niniejszy tekst jest cennym źródłem informacji o wszystkich związanych z nim szczegółach. Ci, którzy wciąż się zastanawiają nad inwestycją, mogą z kolei dogłębnie zapoznać się przy tej okazji z tematem i dokonać ostatecznej decyzji. Zapraszamy więc do lektury.

Dodatki

Horse Armor

Horse Armor

Po uruchomieniu gry z dodatkiem otrzymasz komunikat, że odnalazłeś notkę od Snak gra-Bury, właścicielki Chestnut Handy Stables (przy bramach Imperial City), mówiącą o możliwości zakupienia tam zbroi dla konia. Udaj się tam i porozmawiaj z Snak. Jeśli nie masz swojego własnego wierzchowca, możesz wytargować u niej jednego w ramach promocji. Otrzymasz za darmo starą szkapę (Old Nag) wraz ze stalowym rynsztunkiem.

Od tej pory możesz każdego swego konia wyposażać u Snak w zbroję stalową lub elficką. Ich działanie na wytrzymałość wierzchowców jest identyczne (podwajają ilość punktów zdrowia), o wyborze decydują więc tylko twoje estetyczne preferencje.

Wariant stalowy
Wariant elficki

UWAGA: Nie możesz zakupić zbroi dla skradzionego konia, musisz być jego prawowitym posiadaczem.

Repairing the Orrery

Repairing the Orrery

Bandyci skradli transportowane po szlaku handlowym artefakty, na których odzyskaniu bardzo zależy Gildii Magów. Udaj się do Camp Ales, jednej z kryjówek rzezimieszków. Na miejscu znajdziesz dwóch przeciwników. Jeden z nich (Bandit Carrier) ma przy sobie artefakt (Dwarven Cog) oraz list (Undelivered Letter).