GERMANIUM zakazany pierwiastek. Nadzieja na uzdrowienie dla wielu chorych. Luminescencyjne działanie germanu na gospodarkę tlenową komórek w organizmie człowieka. (audiobook) - dr Renata Zarzycka - audiobook

GERMANIUM zakazany pierwiastek. Nadzieja na uzdrowienie dla wielu chorych. Luminescencyjne działanie germanu na gospodarkę tlenową komórek w organizmie człowieka. (audiobook) audiobook

dr Renata Zarzycka

4,0
16,90 zł

lub
Opis

German w formie organicznej zabroniony jest w krajach europejskich do zastosowania terapeutycznego. Gdy wpiszemy frazę w wyszukiwarkę często znajdziemy tylko definicję, że jest to pierwiastek chemiczny z grupy pół metali o symbolu GE i liczbie atomowej 32 i, że został po raz pierwszy odkryty w 1886 r.

Tym czasem, german, jako GERMANIUM, jest uważany za pierwiastek śladowy o działaniu antyoksydacyjnym. Jest półmetalem i półprzewodnikiem, co pozwala mu na dobre przewodnictwo impulsów elektromagnetycznych, co odzwierciedla się w przepływie informacji między komórkami istot żywych jak również, możemy obserwować taką reakcję w układzie nerwowym, pomiędzy synapsami. Luminescencyjne działanie germanu na gospodarkę tlenową komórek w organizmie człowieka, jest nadzieją dla wielu chorych na uzdrowienie. Jest odpowiedzialny z transport tlenu we krwi. Jest perfekcyjnym utleniaczem.

German należy do grupy przeciwutleniaczy i wraz z nimi chroni przed wieloma chorobami starzenia się organizmu m.in.: choroby układu ruchowego, zapalenie stawów kręgosłupa i reumatoidalne zapalenie stawów. RZS zalicza się do grupy chorób autoimmunologicznych, ponieważ proces zapalny jest tu wynikiem błędnej reakcji układu odpornościowego. German chroni też przed chorobami degeneracyjnymi m.in.: białaczka, astma, cukrzyca, przedwczesne starzenia się, zaburzenia procesów trawienia, choroby układu krążenia (choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie), zapalenie stawów i kręgosłupa, choroba Parkinsona, epilepsja, a także zaćma i jaskra.

Niektórzy naukowcu twierdzą, że german ma zdolność stymulowania funkcji immunologicznej, dostarczania tlenu do komórek, odtruwania, ochrony przed szkodliwym promieniowaniem, a tym samym spowalniania wzrostu nowotworów i łagodzenia wielu dolegliwości.

Tlen jest podstawą życia większości istnień na Ziemi. Korzyści tlenu dla organizmu znano już w starożytności, a ojciec medycyny Hipokrates, zwykł mawiać: „Dajcie mi możliwość dostarczenia do organizmu wystarczającej ilości tlenu, a ja wzniecę w nim ogień”.

Dlatego zatem geranium nie można dostać w postaci suplementu diety a na pewno nie jest w stosowaniu medycyny farmakologicznej, jako lekarstwo?
Czy jego walory zdrowotne są wciąż ukrywane, dlaczego?
Jaką rolę odgrywa w naszym organizmie i skąd możemy do czerpać w postaci organicznej?

Posłuchaj tego audiobooka.

Klub Zdrowego Odżywiania
www.renatazarzycka.com
www.klinika-zdrowienia.pl 

 

SPIS TREŚCI:

1. Właściwości luminescencyjne germanu i jego wpływ na międzykomórkowe przekaźnictwo informacji

2. Odżywianie człowieka a organiczna forma germanu

3. Odtruwające działanie germanu

4.  German w profilaktyce chorób większości chorób

5.  German zgodnie z tezą starożytnych „Nie szkodzić a pomagać”

6. German a niezbędne procesy prawidłowego funkcjonowania komórek

7. Znaczenie germanu na gospodarkę tlenową w organizmie człowieka

8. Gdzie w przyrodzie występuje organiczny german?

9.  Po co nam german?

10. Wpływ germanu na aktywność mózgu i ciała

11. German a Interferon, jako gracz w zespole immunologicznym

12. Korzyści z obecności germanu w organizmie człowieka

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziołolecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach oraz akredytowanym Coachem Biznesu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne oraz z medycyny naturalnej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, ma swoje audiobooki i ebooki na StoryTel, Legimi, Virtualo, Empik, Audioteka, Publio-Agora, Azymut i wielu innych księgarniach online.

Więcej: https://renatazarzycka.comAudiobooka posłuchasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

MP3 (spakowane ZIP)

Czas: 0 godz. 40 min

Lektor: Renata Zarzycka

Oceny
4,0 (1 ocena)
0
1
0
0
0

PopularnośćPodobne