Córka mordercy - Jenny Blackhurst - audiobook

Córka mordercy audiobook

Jenny Blackhurst

4,3

Opis

NAJNOWSZY THRILLER AUTORKI, KTÓRA NIE POWIELA SCHEMATÓW.

WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE POWIEŚCI Jenny Blackhurst ZASKAKIWAŁY CZYTELNIKÓW.

A TA BĘDZIE DLA NICH SZCZEGÓLNĄ NIESPODZIANKĄ!

„Jesteś córką zabójcy, mordercy małych dziewczynek”.

Trudno żyć z takim piętnem. Nawet jeśli zmienisz nazwisko, i tak żyjesz w ciągłym lęku, że ktoś rzuci ci te słowa w twarz.

Kathryn miała pięć lat, kiedy jej ukochany tata zabił jej rówieśniczkę i najlepszą przyjaciółkę, Elsie. Teraz jest trzydziestoletnią kobietą i nadal sobie z tym nie poradziła. Regularnie odwiedza ojca, który odsiaduje wyrok, i bezskutecznie próbuje się od niego dowiedzieć, gdzie ukrył ciało swojej ofiary. A dziennikarze dbają o to, by nie zapomniała o tamtym strasznym zdarzeniu. Regularnie pojawiają się przed jej domem i bombardują ją pytaniami.

I na pewno sobie tego nie odpuszczą w dwudziestą piątą rocznicę śmierci Elsie. Ale tego dnia to nie paparazzi sprawiają, że serce zamiera Kathryn zamiera z przerażenia, lecz wiadomość o zniknięciu pięcioletniej Abigail z domu, w którym dwie i pół dekady wcześniej zniknęła Elsie.

Zdeterminowana, by wreszcie uzyskać odpowiedzi, Kathryn wraca w swoje rodzinne strony, na walijską wyspę, i włącza się w poszukiwania zaginionej dziewczynki. I już pierwszej nocy przekonuje się, że jest ktoś, kto bardzo jej tam nie chce.

Cenię tę pisarkę za to, że nie odcina kuponów, nie pisze według jednego utartego schematu. Szuka nowych rozwiązań, pozostając cały czas w gatunkowych ramach thrillera.

„Dziennik Zachodni”

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 38 min

Lektor: Anna GrochowskaMartyna Szymańska
Oceny
4,3 (101 ocen)
49
34
13
5
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
elczi_
(edytowany)

Całkiem niezła

Mozna posłuchać, ale według mnie najsłabsza z książek tej autorki. Nie przemawia do mnie ta intryga. Dodatkowo miejscami jest zle montowana i kilka rozdziałów sie powtarza.
10
angelcaido

Nie oderwiesz się od lektury

Super książka.
00
Gosienka77

Nie oderwiesz się od lektury

Fajna, wciągająca
00
YooChanHyun

Nie oderwiesz się od lektury

Książka ogólnie w porządku, zakończenie trochę takie meeeh, ale ogólnie fajne
00
Dimklim

Dobrze spędzony czas

Dość fajna książka. Zaskakujące zakończenie. Polecam.
00

Popularność