Chrzest ognia - Andrzej Sapkowski - audiobook

Chrzest ognia audiobook

Andrzej Sapkowski

4,9

112 osoby interesują się tą książką

Opis

Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, po raz kolejny zaprasza do swej krainy Nigdy-Nigdy i przedstawia trzeci tom wychwalanej przez krytykę i uwielbianej przez czytelników wiedźmińskiej sagi. Geralt, wyleczony przez driady z ran odniesionych w czasie puczu na wyspie Thanedd, wyrusza na poszukiwanie przeznaczonego mu Dziecka Niespodzianki. Oprócz nieodłącznego Jaskra, trubadura i domorosłego filozofa, do kompanii wiedźmina przystępują: pełna temperamentu łuczniczka Milva, nilfgaardzki rycerz - koszmar ze snów Ciri - którego poszukują najlepsi szpiedzy Cesarstwa, sprytny gnom zwiadowca, pięciu rubasznych krasnoludów oraz noszący się staroświecko i pachnący intensywnie ziołami cyrulik - osobnik jakby nie z tej bajki.

 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 14 godz. 1 min

Lektor: superNOWA fonopolis
Oceny
4,9 (2132 oceny)
1899
192
34
4
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
rrobcioo

Nie oderwiesz się od lektury

Z początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego typu słuchowiska, ale ta produkcja to majstersztyk. Wszyscy lektorzy dają z siebie wszystko i jeszcze więcej by w finale dać nam niepowtarzalne chwile przy tej fantastycznej sadze.
60
deva358

Nie oderwiesz się od lektury

Super
30
charyta

Nie oderwiesz się od lektury

super
30
miruko

Nie oderwiesz się od lektury

Ciekawa!
20
MrGreen

Nie oderwiesz się od lektury

ok.
20

Popularność