C'EST LA VIE!  Życiowa układanka. - dr Renata Zarzycka - audiobook

C'EST LA VIE! Życiowa układanka. audiobook

dr Renata Zarzycka

0,0
24,90 zł

lub
Opis

C'EST LA VIE!   ŻYCIOWA UKŁADANKA.
 Wszystko, co się dzieje jest po coś. To, co wydarza się ma głęboki sens.
Mindfulness - trening uważności. cz. 4.

 

SELAVIE! Takie jest życie! Ale jakie? Nasz los jest dokładnie taki, jaki został stworzony w głowie człowieka poprzez jego wyobrażenie. W związku z tym, że właśnie nasze myśli tworzą rzeczywistość. Mamy wiele możliwości, jak reagować na wszystko, co przychodzi do nas ze świata. Nasze zachowania wpłynęły na wpływ na dalsze skutki dokonanych. Nasz umysł zapisuje w DNA jednostki zapisujące albo traumy i śledzi relacje związane z nieszczęściami, stratą cząstkową, biznesu, pracy czy pieniędzy, albo zapisuje pozytywne emocje sukcesu, radości, szczęścia i miłości. Tylko czy aby zaznać spokój, radość i opanowanie siebie, zawsze odnosić jakieś sukcesy?

Dla każdego sukces może mieć zupełnie inne znaczenie i nie musi być powiązany z pracą zarobkową. Jednak wymaga on od nas pewnego rodzaju wkładu naszej energii w przeprogramowanie swoich myśli a rzekomego przekonania i reakcji psychicznych. Świadomość tego, że tylko dzięki pomocy zmienionej wewnątrz siebie, możesz uzdrowić wszystko, co na zewnątrz, dzięki czemu twoja moc sprawczą i motywację do działania. Trzeba było tylko patrzeć z różnych perspektyw na wszystko, co na zewnątrz i z zewnątrz w „stereo”, czyli między wierszami tego, co inni ludzie do nas mówią. Reszta do wspierania się ze swoją wewnętrzną siłą: intuicją i miłością, do powrotu do siebie i do swojego serca, dbanie o siebie, ochrona siebie i ukochanie siebie. Poukładaj myśli w swojej głowie. Od tego zaczyna się wszystko, co najlepsze w naszym życiu.

 

SPIS TREŚCI:

1. Paraliżujące emocje lęku i strachu.

2. Czujesz się gorszy według siebie czy innych?

3. Co osłabia poczucie własnej wartości człowieka?

4. Czy swoje decyzje uzależniasz od innych osób?

5. Czy jesteś więźniem swojej przeszłości?

6. Zawsze masz wybór.

7. Żyjesz TU i TERAZ!

8. Czy wiesz, że tylko TY masz wolę sprawczą decydowania o sobie?

9. Zamian problemy na wyzwanie i planowanie drogi do celu.

10. Umiejętność słuchania ze stoickim spokojem.

11. Wszystko ma logiczny sens i układa się w całość.

12. Kreowanie nowych rozwiązań.

13.  Nauka poprzez wciąganie wniosków z doświadczenia na błędach.

14. Uzdrawianie emocji.

15. Mądrość czerpana z przeszłości w zwierciadle przyszłości.

 

  

 

    Mindfulness, czyli trening uważności, to seria wykładów nagranych na żywo podczas lives w 2020 roku, której celem było niesienie pomocy osobom cierpiącym, nie zawsze dobrze zrozumianym przez lekarza z uwagi na brak widocznych odchyleń w klasycznych badaniach. Ludzie ci w wyniku wielomiesięcznego "narzekania", kłopotów, tkwienia w negatywnych emocjach, stresów i lęków, często odsyłani zostają do psychiatry po leki uspakajające, po psychotropy. Jednak to nie uzdrawia ich duszy w pełni, a tym samym ich ciała. Wśród tego typu przypadków znajdują się nawet małe dzieci wtedy, kiedy ani leki, ani dieta ani wizyta u psychologa, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlaczego?

Czasami czujemy się źle, ściska nas w wątrobie bądź w żołądku, boli nas głowa, serce, plecy, stawy, mięśnie, mamy zimne kończyny, pocą nam się ręce, nogi, ciało, mamy duszności i nie możemy spać w nocy. Najczęściej, wtedy mamy problem z rozstrojonym układem pokarmowym, a z badań medycznych, lekarz wnioskuje, iż wszystkie wyniki są w normie. W takich przypadkach, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że cierpimy na tzw. zaburzenia psychosomatyczne.

    Posłuchaj uważnie audiobooka i napisz w komentarzu / opinii, co najbardziej zainteresowało Cię, co przykuło Twoją uwagę, co Cię zaskoczyło bądź, co takiego weźmiesz z tego dla siebie, aby wykorzystać to w swoim życiu. Autorka będzie wdzięczna za pozostawienie pozytywnej opinii i gwiazdek.  Jeśli wszystko jest nowością dla Ciebie lub czegoś nie zrozumiesz – napisz o tym również, a dokładnie, co konkretnie jest niezrozumiałe. Informacje posłużą do tworzenia kolejnego materiału pomocniczego w SAMOUZDRAWIANIU CIAŁA i PSYCHIKI ORAZ DOBROSTANU, a także do wyjaśnienia poruszonych w komentarzach czy opiniach kwestii. Autorka pięknie dziękuje za wszystkie konstruktywne opinie.

 

Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są wykładami z lives nagranymi na żywo w 2020 roku. Odcinki serii:

1. Choroby psychosomatyczne. Jak zmienić emocje negatywne na pozytywne i uzdrowić ciało?

2. Równowaga emocjonalna. Jak przestać wchodzić w stany depresyjne i umartwiać się?

3. Reimprenting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie.

4. C'EST LA  VIE!  Życiowa układanka. Wszystko, co się dzieje jest po coś. To, co się wydarza ma głęboki sens.

5. Samouzdrawianie. Od choroby do zdrowia. Rozpuść lęk "konwertowany" na fizyczne dolegliwości. Recepta na zdrowie. 

6. Inteligencja Emocjonalna. Zarządzanie Emocjami. Naszymi lękami stwarzamy to, czego się boimy.

7. Tolerancja dla odmienności. Krytyka i Osądzanie. Po co ludzie oceniają innych i co to mówi o nich samych?

 

 Planowane:

8. Jaki jest Twój Sens Życia? Zamień Problemy na Wyzwania a Marzenia na Cele!

9. DOBROSTAN. Magia myśli i słów. Wewnętrzna moc uzdrawiania. Wpływ energii myśli i słów na kreowanie stanu choroby lub zdrowia w ciele.

10. RESILIENCE. MOC SPOKOJU I SZCZĘŚCIA. Odzyskaj odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, na stres, traumę, depresję I przeciwności losu.

oraz kolejne odcinki.

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziołolecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach, Jest akredytowanym Coachem Biznesu i Neurolingistycznego Programowania umysłu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jest jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą - motywatorem. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne, a szczególnie z medycyny naturalnej i holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

 

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, RadioPublic, Pocket Casts, CastBox, ApplePodcast, Google Pocast, Amazon Music Podcast, Audible i inne.

Ma swoje AUDIOBOOKI i eBOOK'i m.in. na Legimi, Virtualo, StoryTel, Empik Go, Audioteka, Publio-Agora, Azymut iw wielu innych księgarniach online na całym świecie.

 

Więcej informacji  : https://renatazarzycka.com 

Audiobooka posłuchasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

MP3 (spakowane ZIP)

Czas: 0 godz. 47 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
0,0
0
0
0
0
0


Podobne