Brak tchu - George Orwell - audiobook + książka

Brak tchu audiobook

George Orwell

4,6

Opis

Powieść uznawana za najlepsze dzieło autora Folwarku zwierzęcego i Roku 1984, przełożona na kilkadziesiąt języków. Akcja rozgrywa się w Anglii, a bohater –gruby komiwojażer George Bowling, po nieoczekiwanym wygraniu na wyścigach pokaźnej kwoty, postanawia wyruszyć w sentymentalną podróż do Dolnego Binfield, miasteczka swojego dzieciństwa. Niestety, krajobraz się zmienił, a zamiast sielskiej brytyjskiej prowincji zastaje na miejscu ponurą rzeczywistość zbliżającej się wojny.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 11 godz. 6 min

Lektor: Mariusz Bonaszewski

Oceny
4,6 (23 oceny)
14
8
1
0
0
Sortuj według:
michalkuna1994

Nie oderwiesz się od lektury

👍
00
Beata_Swiatek

Nie oderwiesz się od lektury

To szczera chociaż trudna do zaakceptownia opowieść o wnętrzu skomplikowanego umysłu człowieka. Książka nie napawa optymizmem, którego czytelnik oczekuje, a jedynie zmusza słuchacza (czytelnika) do chęci zrozumienia postępowania kontrowersyjnego sposobu myślenia bohatera opowieści.
00
Lubszczyk_k

Dobrze spędzony czas

Powieści Orwella idealnie nadają sie na audiobooki. ,,Brak tchu" to jedna z tych pozycji, która przez brak wartkiej i emocjonującej akcji pozostawia duze pole do własnych refleksji i przemyśleń.
00
zbiniuAAA

Dobrze spędzony czas

Ciekawa opowieść - po prostu o życiu. O życiu jednego szarego człowieka, który żył w jakimś systemie. Powrót do przeszłości miał go uratować, miał mu dać odpoczynek od dzieci i wiecznie zazdrosnej żony. Świetnie oddany klimat i emocje. Naprawdę tę książkę się czuje całym sobą, oczywiście polecam.
00
Tomasz1952

Nie oderwiesz się od lektury

Fakt jedna z najlepszych powieści Orwella. Książka dla każdego. A dla koneserów literatury eisienka na torcie. Dodając doskonałego lektora nic dodać nic ująć. więcej niż polecam
00

Popularność