Biznes relacji w systemie MLM (cz.4/4) Czym jest duplikacja w MLM i kiedy warto wprowadzić innowacje? Nowatorska ścieżka kariery lidera MLM, jako indywidualisty (audiobook) - dr Renata Zarzycka - audiobook

Biznes relacji w systemie MLM (cz.4/4) Czym jest duplikacja w MLM i kiedy warto wprowadzić innowacje? Nowatorska ścieżka kariery lidera MLM, jako indywidualisty (audiobook) audiobook

dr Renata Zarzycka

4,0

Opis

Audiobook ten omawia dobrze znane w MLM zagadnienie duplikacji. Dowiesz się z niego, czym jest duplikacja i jakie korzyści ona nam daje, gdzie w codziennym życiu mamy z nią do czynienia i kiedy warto z niej korzystać, a kiedy można działać stosując własną kreatywność i intuicję.

Ta pozycja to świetny poradnik dla osób, które chcą przejąć odpowiedzialność za swój biznes MLM, jednak na początku swojej kariery, jeszcze nie dość dokładnie znają szczegóły tego biznesu. To informacje dla osób, które pragną uczynić swój biznes możliwie najbardziej dochodowym, stając się indywidualnościami w branży MLM i ludźmi sukcesu. Indywidualizm oznacza wolność, a wolność, to branie za siebie pełnej odpowiedzialności.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu uświadamia słuchacza w tym, że może on mieć pewne bariery, aby podążać swoją ścieżka kariery. Może, co jakiś czas stawać pod ścianą i trwać w miejscu, nie wiedząc, dlaczego jego biznes nie rozwija się dalej. Może też ciągnąć za sobą, „kule u nogi”, opóźniającą jego sukces i nie mieć zupełnie o tym świadomości.

Audiobook posiada również informację o tym, jak pomagać w takich przypadkach i skupić się najpierw na sobie, przepracowywać swoje ograniczenia oraz bariery wewnętrzne i zamienić je na wspierające w działaniu. Jednocześnie materiał zawarty w tym wydaniu, zachęca do świadomego zastanowienia się nad nieużytecznymi przekonaniami, które nas osłabiają i powodują, że nie możemy iść dalej. Słuchacz znajdzie tu narzędzia i sposoby, jak samodzielnie może rozwiązać ten problem u siebie, jak również u współpracowników w swojej strukturze.

Aby wejść na najwyższe szczyty w branży MLM, potrzebujesz pozbyć się ograniczeń i stać się indywidualistą, który tworzy własną markę. Jeśli jesteś już pewien, że chcesz znaleźć się na szczecie, wyróżniać się z tłumu i stać się wolnym człowiekiem, ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

www.renatazarzycka.com

Spis treści:

1. Czy duplikacja jest wzorem na sukces?

 2. Replikacja, jako przepis na życie.

 3. Gdzie znajduje się miejsce replikacji?

 4. Duplikacja, jako powszechne zjawisko w naszym życiu.

 5. FOLLOW ME, czyli podążaj za mną.

 6. W pułapce sztywnych procedur.

 7. Czy duplikacja faktycznie jest jedynym kluczem do sukcesu w MLM?

 8. Czy wiesz, jaka jest definicja słowa duplikacja i co ono faktycznie oznacza?

 9. Czy ciągniesz za sobą kulę u nogi?

10. Świadomość kuli u nogi i co dalej?

11. Zmień ograniczające Cię przekonania na wspierające i złap wiatr w żagle.

12. Artyści MLM sięgają do gwiazd!

13. Stwórz swoją indywidualną markę!

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziololecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach oraz akredytowanym Coachem Biznesu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. Jednocześnie jednym z najskuteczniejszych polskich menedżerów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrym mówcą. Prowadzi indywidualne spotkanie, sesje terapeutyczne, konsultacje dietetyczne oraz z medycyny naturalnej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego  (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych uczuciach ("Patrz sercem"). Uczy umiejętności zarządzania emocjami.

Na ten temat prowadzi audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych w całym świecie m.in. SpotiFy, ma swoje audiobooki i ebooki na SpotiFy, Legimi, Virtualo, Empik, Audioteka, Publio-Agora i wielu innych księgarniach online.

 

 

Więcej: https://renatazarzycka.com

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 22 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
4,0 (1 ocena)
0
1
0
0
0

PopularnośćPodobne