Biznes relacji w systemie MLM (cz. 1/4) Jak rozmawiać z ludźmi, aby nas chcieli wysłuchać i współpracować z nami? (audiobook) - dr Renata Zarzycka - audiobook

Biznes relacji w systemie MLM (cz. 1/4) Jak rozmawiać z ludźmi, aby nas chcieli wysłuchać i współpracować z nami? (audiobook) audiobook

dr Renata Zarzycka

3,2

Opis

Tak jak nasze codzienne życie i relacje z ludźmi, wymagaj umiejętnej zdrowej komunikacji, tak w każdym biznesie wiedzy na ten temat, jak powołanie sporów i rozwiązywać konflikty, jest bezcenne. Są szczególnie ważne w branży Multi Level Marketing, są ważne przede wszystkim dla  relacji biznesowych . Oznacza to, że  jednym z filarów struktur MLM są ludzie .
W ten sposób powstaje, że standardowy, zdrowy związek, to podstawa sukcesu nie tylko w biznesie i sieci marketingu, lecz przede wszystkim, w środowisku życia. Na tych zagadnieniach skupiają się trzy audiobooki z serii Coaching Relacji i Biznesu pod wspólnym tytułem:  Biznes relacji w systemie MLM  jako  część 1, 2 i 3 + 4 (Duplikacja w MLM) . Dowiesz się z nich, jak ważna jest uważność na jednego człowieka, słuchania go na cztery efekty i które mogą mieć bardzo charakterystyczne przez Ciebie słowa.


Co daje Ci audiobook z serii Biznes relacja w systemie MLM cz.1?

Materiał własny w tym wykonaniu słuchacza w tym, że może on służyć do wyrażania swojego nastroju, a tym samym w jaki sposób na zachowanie  jego  słuchacza np. klienta.
Audiobook zawiera również informacje o tym, jak wprowadzić swojego słuchacza w stan transu, interfejs za pomocą skutecznych i skutecznych od wieków technik tak, aby uzyskać jego najgłębszą skuteczność. szukaj tu narzędzi i narzędzi, jak możesz włączyć się w pracę nad barwą i intonacją głosu, jak włączyć z magnetyzującym dźwiękiem w głosie tak, aby nasz telefon czerpał przyjemność ze wspólnej konwersji i sam dalej z nami rozmawiał.

Dla kogo jest ten audiobook o tym jak rozmawiać z ludźmi, aby nas wspierać i współpracować z nami?

Ta pozycja stanowi poradnik dla osób, które chcą przejąć odpowiedzialność za swoje działanie i swój biznes MLM tak, aby nie obwiniać nikogo za swoje porażki i nie czekać na to, że ktoś coś za nas zrobi. O wielu sprawach decydujemy przede wszystkim my sami i o tym, czy pragniemy w życiu zmian na lepsze, czy też nie. To informacje dla osób, które pragną uczynić swój biznes w network marketingu, możliwie najbardziej dochodowym, poprzez budowanie dobrych relacji z współpracownikami i klientami, stając się przy tym wyjątkowym, niepowtarzalnym i indywidualnym Liderem w branży MLM. Indywidualizm oznacza wolność, a wolność, to branie za siebie pełnej odpowiedzialności, bez użalania się nad sobą i wymówek. Jeśli jesteś już pewien, że chcesz znaleźć się na szczecie, wyróżniać się i stać się wolnym człowiekiem, ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

www.renatazarzycka.com

Spis treści

1. Biznes relacji w systemie Multi Level Marketing.
2. Sukces to proces wymagający przemiany.
3. Umysł intuicyjny w komunikacji międzyludzkiej.
4. Czym potrafisz wyrazić uśmiech za pomocą głosy?
5. Barwy dźwięków nadają magicznej mocy słowom.
6. Czy jest metafora i świat opowieści w komunikacji międzyludzkiej?
7. Przejdź ze strefy intelektualnej do emocjonalnej.
8. Zaangażuj się w prowadzoną konwersację.
9. Czas na podjęcie decyzji – czas na zmiany.

 

O autorze:

 

dr Renata Zarzycka od lat 80tych ubiegłego wieku pasjonuje się medycyna naturalną, ziololecznictwem i kulturą profilaktyki zdrowia, pomagając w tym zakresie ludziom na całym świecie. Jest doktorem w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i Nauki o Mediach oraz akredytowanym Coachem Biznesu oraz dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem po studiach na WSIiZ. jednego z najskuteczniejszych polskich Dyrektorów i motywatorów oraz wykładowcą, szkoleniowcem i dobrą mówcą. Prowadzenie indywidualnego spotkania, sesji terapeutycznych, konsultacji dietetycznych oraz z podziałem na normy. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowia psychicznego (umysł, emocje, energia, duchowość) oraz profilaktyki zdrowia ciała i duszy o naszych odczuciach („Patrz sercem”). Umiejętności zarządzania emocjami.

Na ten temat prowadzimy audycje w mediach w formie PODCAT'S na setkach platform podcastowych na całym świecie m.in. SpotiFy, ma swoje audiobooki i ebooki na SpotiFy, Legimi, Virtualo, Empik, Audioteka, Publio-Agora i wielu innych księgarniach online.

 

Więcej  : https://renatazarzycka.com

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 9 min

Lektor: dr Renata Zarzycka

Oceny
3,2 (12 ocen)
3
3
2
1
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
olciafasolcia1977

Dobrze spędzony czas

Ksiazka ok musialam Nadzieje ze beda jakies przyklady rozmow wiec jestem teoche zawiedziona
00
patbay

Nie polecam

Z tym podkładem i głosem lektora choćby miał umrzeć.... Nie dam rady słuchać tego audiobooka! Koszmarne przygotowanie.
01

PopularnośćPodobne