Tydzień w Legimi. Hitowe premiery / Anna Dziewit-Meller w Prologu / Książki papierowe w Legimi

Artur Wasilewski 17.02.2020

Poprzedni tydzień upłynął oczywiście pod znakiem udostępnienia w Legimi książek papierowych, ale działo się znacznie więcej. Przede wszystkim trafiło do nas mnóstwo hitowych premier ebookowych. W Prologu gościliśmy Annę Dziewit-Meller, a na szczyt listy bestsellerów trafił (co za powrót) Adam Kay!

Bestsellery tygodnia
1. Adam Kay, Będzie bolało
2. Andrzej Sapkowski, Ostatnie życzenie
3. Anna Wolf, Serce gangstera
4. Remigiusz Mróz, Głosy z zaświatów
5. Andrzej Sapkowski, Krew Elfów

Premiery tygodnia
1. Harlan Coben, O krok za daleko
2. Max Czornyj, Grób
3. R. Mróz, Echo z otchłani
4. Alek Rogoziński, Miłość ci nic nie wybaczy
5. Natasza Socha, Zamrożona

Masz abonament? Czytasz bez limitu i odbierasz bonusy!
Od ub. środy czytanie i słuchanie w abonamencie jest jeszcze bardziej opłacalne. Dzięki wprowadzeniu do sprzedaży książek papierowych, masz dodatkowe możliwości wykorzystania punktów w Klubie Mola Książkowego. Co miesiąc wraca do Ciebie nawet 5 zł na kolejne zakupy w Legimi. Jeśli chcesz kupić książki papierowe, to mając aktywną subskrypcję przysługuje Ci dodatkowo darmowa wysyłka. Wystarczy złożyć zamówienie na co najmniej 50 zł.

Anna Dziewit-Meller w Prologu
Dziennikarka, pisarka, popularyzatorka dobrych książek. W ub. tygodniu gościliśmy w Prologu Annę Dziewit-Meller, autorkę m.in. Góry TajgetDisko oraz Dam, dziewuch, dziewczyn. Posłuchajcie (i obejrzyjcie), jakie to uczucie, gdy jest się jednocześnie recenzowaną i recenzującą. 

Na koniec krótka zapowiedź – w tym tygodniu ogłosimy wyniki w plebiscycie Książki bez limitu 2019. Na naszym profilu na FB i blogu znajdziecie nominowane tytuły, a już za kilka dni dowiemy się, kto zgarnie laury za ub. rok.

Kategorie: