Związani układem - Balicka Joanna - audiobook

Związani układem audiobook

Balicka Joanna

4,5

27 osób interesuje się tą książką

Opis

Seria mafijna autorki Korepetytora i Prokuratora!
O Saincie McCannie, przyszłym dziedzicu brazylijskiej mafii, w Rio de Janeiro krąży opinia, że jest brutalnym i bezwzględnym człowiekiem. Jego przyszła żona zostaje bestialsko zamordowana, co krzyżuje plany mężczyzny dotyczące przejęcia potężnego biznesu. W jego świecie nie ma miejsca na żadne słabości, dlatego gangster musi jak najszybciej zastąpić ją inną kobietą.
Kandydatka znajduje się pozornie przypadkiem. Rudowłosa, pyskata, nieznosząca nakazów Asteria Hunter jest bardziej związana ze światem Sainta, niż mu się wydaje. Dorastała jako córka agenta, który zajmował się sprawą brazylijskiego podziemia.
Oboje traktują związek jako umowę. On nie kryje swojej bezwzględności, ale ona nie będzie się przed nim chować. Urok kobiety nie powstrzymuje Sainta przed dokonaniem krwawej zemsty. Jednak mężczyzna nie ma pojęcia, że Asteria zamierza pokrzyżować mu plany.
Opis pochodzi od wydawcy.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 13 godz. 51 min

Lektor:

Oceny
4,5 (252 oceny)
171
50
25
5
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Ksiazkowelove1

Nie oderwiesz się od lektury

„Lubisz słabość, co? Lubisz zgarniać wszystko, co najlepsze. Wypatrujesz najlepszą róże w ogrodzie, a później podpalasz, obserwując, jak traci piękno i siłę. Żywisz się cudzym cierpieniem.” Saint, przyszły dziedzic brazylijskiej mafii jest bezwzględnym i brutalnym człowiekiem. Jego plany na przejęcie potężnego biznesu krzyżuje zamordowanie narzeczonej. Planuje zemstę, ale w jego świecie nie ma miejsca na żadne słabości, musi jak najszybciej zastąpić ją inną kobietą. Kandydatka znajduje się bardzo szybko i pozornie przypadkiem. Rudowłosa i pyskata Asteria, córka agenta, który zajmował się sprawą brazylijskiego podziemia, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Oboje traktują związek jako umowę, ale mężczyzna nie ma pojęcia jak kobieta zamierza pokrzyżować mu plany. Kiedy tylko książka wpadła w moje ręce od razu zaczęłam ją czytać, jestem fanką romansów mafijnych, a w wydaniu lubianych autorek nie pozostaje nic innego jak pochłonąć je naraz i zaspokoić ciekawość. Asteria jest świetnie wykreo...
10
avokado_book

Nie oderwiesz się od lektury

O jezu, ale to było mocne. Ciągle coś się działo, już nawet od pierwszych stron. A zakończenie złamało mi serce i zaraz lecę czytać drugi tom bo jestem tak bardzo ciekawa co stanie się dalej. No i oczywiście standardowo jak w każdej książce Balickiej nawiązanie do innych postaci, tym razem do naszego kochanego Hogana 🫶
00
Patrycja_dob

Z braku laku…

początek nudny, dopiero w połowie robi się ciekawie, jednak na końcówce znowu zawiewa nudą i mało się dzieje. książka brutalna - czasami nawet opisy są aż za bardzo szczegółowe. I źle się to słucha i czyta. Główną bohaterkę polubiłam. Jest silna, wytrzymała, mądra i sprytna. wie co robi. Natomiast głównego bohatera nie lubię, ale go nie można lubić i nie można go romantyzować. ich relacja nie jest zdrowa ani romantyczna. miłość pojawia się przez przypadek i jest specyficzna. Główną akcja czyli misja bohaterki jest nierozwinieta, na początku jest ona głównym tematem wszelkich przemyśleń i dialogów a później dopiero na końcu jest o tym mowa. epilog jest zaskoczeniem i na pewno sięgnę po drugą część.
00
CarloRosi

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam!
00
zuzu221122

Nie oderwiesz się od lektury

Książka jest cudowna. Łamie serce. Porusza bardzo trudne tematy co jest ważne. Ale książka jest mocna i nie jest dla wszystkich
00

Popularność