Uwierz w siebie - Joseph Murphy - audiobook + książka

Uwierz w siebie audiobook

Murphy Joseph

4,6

10 osób interesuje się tą książką

Opis

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie – idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tym audiobooku dr Joseph Murphy mówi ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu – od przekonania, że „dla chcącego nic trudnego”.

Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz – podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon.

Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swoich celów. Przekonasz się, że i ty możesz zastosować te same techniki do wzbogacenia swego życia.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 37 min

Oceny
4,6 (124 oceny)
94
18
6
3
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Agnieszkalegimitime

Nie oderwiesz się od lektury

Moc pozytywnych myśli.
10
Sabina_35

Nie oderwiesz się od lektury

Mega
10
Donna1733

Nie oderwiesz się od lektury

Kocham książki J Murphy . Zmieniły moje życie ❤ Uwierz w Siebie ❤
10
DANOWSKIRobert

Nie oderwiesz się od lektury

bardzo dobra książka..moge jej dac jak kazdej jednej tego autora...bardzo dobre recezje...zadania i zalecenia z tej ksiazki,napewno dzialaja jak je tylko sie regularnie wykonuje...
10
ajuchimowicz

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna książka, polecam każdemu
10

Popularność