Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie - Joseph Murphy - audiobook

Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie audiobook

Murphy Joseph

4,9

Opis

Weź życie w swoje ręce. Świadomie wybierz radość i obfitość. Masz dane ci przez Boga prawo do dobrobytu. Odkryj moc boską w sobie. Rozwiń moc duchową i mentalną, moc, która graniczy z cudem. Udaj się na swoją nową drogę odkryć i rozwoju swoich zdolności – jest wspaniała.

Człowiek jest tym, czym są jego myśli. Treści naszych myśli i przekonań kształtują naszą osobowość, wywierają wpływ na nasze życie, określają naszą przyszłość. Dr Joseph Murphy w przystępny sposób, w oparciu o psychologię stosowaną, wyjaśnia zasady działania pozytywnego myślenia. Autor przekazuje proste metody i techniki, dzięki którym można osiągnąć akceptację życia, bezwzględnie budujące nastawienie do życia oraz spełnić upragnione marzenia. Ta interesująca książka ukazuje, jak osiągnąć idealne bogactwa duchowe i jak urzeczywistnić dobrobyt w życiu materialnym.

Dr Joseph Murphy swoimi książkami pomógł milionom ludzi zdobyć szczęście i powodzenie w życiu. W tej książce wyjaśnia jasno i przystępnie, dlaczego wszystko, co materialne, ma swe źródło w umyśle – bogactwo jest bowiem najpierw ideą. Dobrobyt jest wynikiem nastawienia psychicznego człowieka. Kodujemy naszą psychikę codziennymi myślami, przekonaniami, wiarą i uczuciami.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 5 godz. 32 min

Lektor: Ireneusz Prochera

Oceny
4,9 (61 ocen)
55
5
1
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Syczynka

Nie oderwiesz się od lektury

Najlepsza ze wszystkich murphiego
00
Misterlander

Dobrze spędzony czas

zabieram dla siebie min jedną rzecz z tej książki 🙂,
00
ajurkowska

Nie oderwiesz się od lektury

Ok
00
mkoston

Nie oderwiesz się od lektury

Gorąco polecam. Krótkie zestawy afirmacji pomagające poradzić sobie z lekiem, kłopotami w pracy, w domu, w niedostatku finansowym. Jak skutecznie modlić sie za innych. Jak przyciagnac właściwego partnera i stworzyc szczęśliwy związek. Świetnie napisana i przeczytana.
00
BAABA

Nie oderwiesz się od lektury

Piękna i mądra nauka o funkcjonowaniu człowieka - super :)
00

Popularność