Szeptucha - Katarzyna Berenika Miszczuk - audiobook

Szeptucha audiobook

Katarzyna Berenika Miszczuk

4,4

65 osób interesuje się tą książką

Opis

Pierwszy tom bestsellerowej serii Kwiat paproci

Możesz nie wierzyć w słowiańskich bogów, ale oni wierzą w ciebie!

Gosia święcie wierzy w działanie antybiotyków i panicznie boi się kleszczy. Po ukończeniu studiów lekarskich z wielką niechęcią jedzie na obowiązkowe praktyki u wiejskiej szeptuchy Baby Jagi. Wkrótce na własnej skórze przekona się, że szkiełko i oko czasami nie wystarczają. Przy okazji pozna przystojnego ucznia lokalnego kapłana. Podobno miłość można podobno znaleźć wszędzie, nawet w lesie pełnym kleszczy...

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 12 godz. 27 min

Lektor: Klaudia Bełcik
Oceny
4,4 (248 ocen)
158
48
29
10
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
funnybunny

Całkiem niezła

Niestety przez większość książki nic ciekawego się nie działo, wynudziłam się. Temat słowiańskiej mitologii potraktowany raczej po macoszemu. Taka głupiutka historyjka z infantylnymi tekstami i przemyśleniami, jak na to, że bohaterka ma 24 lata.
30
tdrozynski

Nie oderwiesz się od lektury

audiobuk od rozdziału 13 przeskakuje automatycznie do rozdziału 28, dramat, zanim się zorientowałam wysłuchałam do rozdziału 35 cały czas się zastanawiając co mi umknęło. trzeba ręcznie włączać każdy rozdział od 13 do 27. książka i lektorka fantastyczne, serdecznie polecam
30
sciboRCz

Nie oderwiesz się od lektury

przyjemna ksiazka
00
JPT82

Całkiem niezła

Bardzo dobry pomysł i bardziej niż przeciętne- wykonanie. Na plus dobrze opisany folklor i sama Szeptucha Jaga, na minus infantylność całej reszty postaci i mocno przewidywalna fabuła. A także niestety dość kiepski styl pisania. Może w kolejnych tomach jest lepiej, tu niestety chciałoby się potrząsnąć dość ograniczoną umysłowo i emocjonalnie główną bohaterką Gosią, której bliżej mentalnie do 14 niż opisywanych 24 lat.
00
Michalsdis1

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna książka, lekko napisana dobrze się można przy niej odprężyć. Sam pomysł niesmowity, czekam na dalszy ciąg.
00

PopularnośćPodobne