Kobieta metamuzyczna. Rozmowy Artura Cieślara - Artur Cieślar - ebook

Kobieta metamuzyczna. Rozmowy Artura Cieślara ebook

Artur Cieślar

0,0
25,61 zł

lub
Opis

Książka odkrywa nieznane oblicza znanych i podziwianych kobiet.

Rozmówczyniami autora są: Grażyna Auguścik, Ania Dąbrowska, Urszula Dudziak, Katarzyna Groniec, Krystyna Janda, Grażyna Łobaszewska, Katarzyna Nosowska, Sława Przybylska, Jadwiga Rappé, Maria Szabłowska, Magda Umer i Elżbieta Zapendowska.

Tę barwną konstelację gwiazd tworzą przede wszystkim twórczynie i wykonawczynie muzyki wielu gatunków, ale także muzyczne ekspertki. Historie bohaterek świadczą o odważnych wyborach, o konsekwencji w spełnianiu swych marzeń, o wielkiej pasji, jaką jest dla nich muzyka. Nie uciekają one od szczerych wypowiedzi o sensie życia, o głęboko skrywanych lękach, a także o swoich największych sukcesach, zarówno prywatnych, jak i scenicznych.

W tle wszystkich rozmów rozbrzmiewają pytania o to, jak żyć mądrze i pięknie, jak rozniecać wewnętrzny rezerwuar sił oraz inspiracji, jak dobrze przejść przez życie, pomimo świadomości nieuchronnego przemijania.

 

Bohaterki mojej książki przywołują to co ciemne i to co jasne, swe noce i swe jaśniejsze momenty – i nic tu nie jest fikcją. - Artur Cieślar

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI