Epi. Nie pozwól mi upaść - Katarzyna Wycisk - audiobook

Epi. Nie pozwól mi upaść audiobook

Wycisk Katarzyna

4,6

Opis

Lena i Alek - każde z nich prowadzi życie, które z boku może się wydawać spokojne i bezproblemowe. Chłopak prowadzi popularne studio tatuażu, ma grono wielbicielek i paczkę przyjaciół, z którymi spędza niezapomniane chwile. Lena realizuje swoje pasje, studiuje na Akademii Sztuk Pięknych, mieszka z oddaną przyjaciółką i jej kotem. Jedno i drugie boryka się z problemami, które co jakiś czas brutalnie wkraczają w ich rzeczywistość. Lena cierpi na epilepsję, za Alkiem ciągnie się mroczna przeszłość. Spotkanie dwojga poranionych dusz będzie pełne emocjonalnych eksplozji. Pozycja warta uwagi osób szukających powieści obyczajowych, które podejmują trudne, zdrowotne tematy, jak "Bądź moim marzeniem" Moniki Michalik.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 10 godz. 33 min

Lektor: Kaja Walden

Oceny
4,6 (56 ocen)
41
10
2
2
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
quass

Nie oderwiesz się od lektury

Przepiękna, pełna emocji, wzruszająca i inteligentna powieść. Nie ma tutaj tanich dram czy bezsensownych zachowań bohaterów, które tylko nas wkurzają. Nazwanie tej książki romansem to jak dla mnie spore niedopowiedzenie. "Epi" to zupełnie inny poziom, o wiele wyższy od tego, co wpisuje się w ramu romansu.
40
agnes0710

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam
20
aniareader

Nie oderwiesz się od lektury

wzruszająca do łez, piękna historia
20
karkry

Nie oderwiesz się od lektury

polecam
20
booklover111

Nie oderwiesz się od lektury

piękna historia
20

Popularność