Domek marzeń - Wioletta Piasecka - ebook

Domek marzeń ebook

Piasecka Wioletta

0,0

Opis

Tę książkę już wkrótce będziesz mógł / mogła wypożyczyć z naszej biblioteki partnerskiej! 
Zapisz się do kolejki i zaczekaj, aż pozyskamy ją dla Ciebie. 

  

Aktualizację dostępności potwierdzimy w naszych social mediach: 

Zawiera trzy utwory: Domek marzeń, Kasztanki, Miś i pszczoły. 
Domek marzeń- "W maleńkiej miejscowości Przystajne malowniczo położonej wśród mazurskich jezior, gdzieś na samym krańcu Polski, żyło sobie dwoje dzieci chłopiec i dziewczynka. I choć wszyscy myśleli, że są oni rodzeństwem, to tak naprawdę rodzeństwem nie byli. Jednak Adaś opiekował się Wiktorią tak, jakby była jego najmilszą siostrzyczką, a Wiktorka ufała chłopcu, jak nikomu na świecie. Nikt nigdy nie słyszał kłótni pomiędzy nimi ani nie widział gniewu. Adaś bez Wiktorki nie szedł na spacer. Wiktorka bez Adasia nie jadła słodyczy". 
Kasztaniaki- "A kasztaniaki rzeczywiście zasłoniły drzwi myszki ziemią i liśćmi. Zrobiły to dla zabawy i nawet chciały usunąć przeszkodę, ale knując następny żart, zapomniały o poprzedniej psocie. Małe urwisy z daleka widziały złowrogie miny mieszkańców lasu. Wiedziały, że po takich minach nie można spodziewać się niczego dobrego i że dla nich z pewnością się to źle skończy". 
Miś i Pszczoły- " Na skraju lasu stało sześć uli. Pracowite pszczółki, co rano, kiedy jeszcze słoneczko nie zdążyło dobrze się obudzić, wstawały skoro świt i zbierały nektar z kwiatów. O tej właśnie porze nektar jest najlepszy i najsłodszy, bowiem rosa nie zdążyła jeszcze opaść i doskonale nawilża płatki kwiatków. Pszczółki uwijały się z pracą, by zdążyć przed upałem, który to tak da się we znaki, że i pracować się nie chce i kwiatki przywiędną". 

 

Książka dostępna w katalogu bibliotecznym na zasadach dozwolonego użytku bibliotecznego. 
Tylko dla zweryfikowanych posiadaczy kart bibliotecznych. 

 

Książka dostępna w zasobach: 
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.