Cichy wielbiciel - Olga Rudnicka - audiobook

Cichy wielbiciel audiobook

Olga Rudnicka

4,1

Opis

Julia jest zwyczajną dziewczyną. Skończyła studia, pracuje, ma narzeczonego. Gdy dostaje bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela, jest podekscytowana i zaintrygowana. Wiersze, kolejne kwiaty i wiadomości i prezenty najpierw ją niepokoją, a potem stopniowo zaczynają przerażać. Nikt nie rozumie jej obaw. Przecież wszystko to jest takie romantyczne...

Jak uwolnić się od stalkera, gdy nie wiesz, kim on jest? Ale on wie wszystko o tobie.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Autorka powieści kryminalnych „Martwe jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13”, „Zacisze 13. Powrót”, „Lilith”, „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Drugi przekręt Natalii”, „Fartowny pech i „Do trzech razy Natalie”. Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej. Kocha jazdę konną, namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla i Harlana Cobena.

Copyright © Olga Rudnicka, 2012. Copyright © for the audio edition by Prószyński Media Sp. z o.o.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 11 godz. 34 min

Lektor: Maciej Więckowski

Oceny
4,1 (65 ocen)
28
24
8
3
2
Sortuj według:
dziaby55

Nie polecam

Jeżeli cała strona w książce zapisana jest jednym zdaniem w kółko, czytelnik może ją pominąć. W audiobooku nie ma takiej możliwości. W moim odczuciu 15% tego audiobooka to jedno zdanie powtarzane w kółko, bez modulacji głosu.
00
grazyna2525

Nie oderwiesz się od lektury

Jeszcze niedawno nikt nie wierzył że jet to kłopot i poważny problem dla osób napastowanych osobiście nie słyszałam o takim fakcie osobiście czy u znajomych. Co nie znaczy że to nie ma miejsca. Polecam wszystkim aby poznać co robić w takim przypadku.
00

Popularność