Zostań w domu - Agnieszka Pietrzyk - ebook + książka

Zostań w domu ebook

Agnieszka Pietrzyk

4,1

Opis

Jak bezpiecznie czujesz się we własnym mieszkaniu?

 

Blok z wielkiej płyty, jedenaście kondygnacji, sześćdziesiąt cztery mieszkania, prawie dwustu lokatorów. W wigilijny wieczór wszyscy oni dowiadują się, że są zakładnikami, a próba wyjścia z wieżowca oznaczać będzie śmierć.

Zwyczajni ludzie stają w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia, wielopokoleniowe rodziny zostają uwięzione w czterech ścianach. Jakie tajemnice rodzinne wyjdą na jaw pod presją strachu i terroru?

Na zewnątrz trwa mroźna i śnieżna zima. Przed komisarzem Kamilem Soroką stoi trudne zadanie, musi bowiem ustalić, kim są bezwzględni sprawcy, oraz uwolnić zakładników. Czeka go przy tym rywalizacja z inspektorem Semeniukiem przysłanym z Wrocławia wraz z oddziałem antyterrorystycznym.

Obaj spróbują poradzić sobie z zamachem, jakiego jeszcze nie było. Oni oraz mieszkańcy elbląskiego wieżowca, których życie nigdy już nie będzie takie samo.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 493

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,1 (463 oceny)
203
149
78
27
6
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Virasana11

Nie oderwiesz się od lektury

Niesamowita akcja i zakończenie książki. Pozycje ta czyta się lekko i z wielką ciekawością co znajduje się na kolejnej stronie. Polecam kryminalna opowieść o akcji w moim rodzinnym mieście czyli w Elblągu
00
olga_las

Dobrze spędzony czas

Bardzo dobrze się czyta. Idealna na weekend.
00
Malwi68

Całkiem niezła

"Zostań w domu" Agnieszki Pietrzyk to thriller, który przenosi nas w świat nieoczekiwanej i przerażającej sytuacji. W centrum uwagi znajduje się wieżowiec, który staje się areną dla dramatu, gdy mieszkańcy zostają zakładnikami we własnych domach. Autorka zabiera nas w mroczną podróż przez tajemnice rodzinne, które ujawniają się pod wpływem presji i terroru. Zarówno bohaterowie, jak i czytelnicy, muszą zmierzyć się z niewyobrażalnym zagrożeniem. Śnieżna zima dodaje do atmosfery jeszcze większego napięcia, podkreślając izolację i beznadziejność sytuacji. Kamil Soroka i inspektor Semeniuk stają przed trudnym zadaniem rozwiązania tego nietypowego zamachu, co prowadzi do rywalizacji między nimi. "Zostań w domu" to nie tylko historia akcji, ale także opowieść o ludzkich relacjach, które ulegają nieodwracalnym zmianom pod wpływem ekstremalnych okoliczności. Pietrzyk skrupulatnie buduje napięcie, odsłaniając przed nami kolejne warstwy tajemnic, aż do zaskakującego finału. W powieści Agniesz...
00
Justynka969

Nie oderwiesz się od lektury

Rewelacja,z każdym kolejnym rozdziałem coraz ciekawsza.
00
Hanka173

Dobrze spędzony czas

Ten trzeci tom cyklu autorka napisała z rozmachem. Nie żałowała spraw do rozwiązania a bohaterów powieści można niemal czwórkami ustawiać. Dzieje się. Mamy akt terrorystyczny w Elblągu. Miejsce na taki atak zadziwiające. Elblążanie osłupieli, ale podjęli walkę o uwolnienie zakładników. Służb się najechało, że ho ho. A wszyscy oni ambitni są i rywalizują ze sobą, bo sprawa wielka to i profity będą. Awanse i premie. Chyba że, się akcja posypie… Dodatkowo ważny pan zabija młodą dziewczynę. Autorka wznawia też wątek zaginionego syna Krzysztofa i męża swego co to wyparował jak kamfora. Także prokurator Milena Łempicka-Krol i komisarz Kamil Soroka mają co robić. Nie dojadają. Nie dosypiają. A to święta Bożego Narodzenia akurat trwają. W wieżowcu z wielkiej płyty siedzą uwięzieni mieszkańcy, morderca na wolności a obraz Krzysztofa zamajaczył gdzieś w oddali. Oni wszyscy marzną, bo mróz chwycił straszny a my szukamy chłodu, bo akurat zmagamy się z upałami. No taki mamy klimat! Autorka świetnie...
00

Popularność