Wieczór filmowy - opowiadanie erotyczne - Alexandra Södergran - ebook + audiobook

Wieczór filmowy - opowiadanie erotyczne ebook

Alexandra Södergran

0,0
2,99 zł

lub
Opis

Julia spędza filmowy wieczór ze swoją najlepszą przyjaciółką Emmą i jej chłopakiem, Antonem. Wraz z upływem wieczoru staje się coraz bardziej jasne, że cała trójka jest gotowa poznać i zaspokoić swoje potrzeby, o istnieniu których nie miała pojęcia.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 11
Alexandra Södergran

Wieczór filmowy - opowiadanie erotyczne

Lust

Wieczór filmowy - opowiadanie erotyczneprzełożyła Agata Makowiecka tytuł oryginałuFilmkvällCopyright © 2016, 2019 Alexandra Södergran i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726208702

1. Wydanie w formie e-booka, 2019 Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

To był jeden z tych letnich wieczorów, gdy po zachodzie słońca niebo jeszcze długo pozostawało jasne, jednak w momencie, gdy włączali drugi film, zaczynało się już ściemniać. Światło w mieszkaniu było wyłączone, w migocącym blasku z ekranu telewizora widać było tylko kontury sofy i kawowego stolika, odsuniętego, aby zrobić miejsce dla materaca na podłodze. Było ich troje. Dwoje siedziało na sofie, a dziewczyna leżała na materacu, wsparta poduszkami.

– Julia, kiedy twoja mama wróci do domu? – zapytała Emma. - Umościła się na sofie, blisko chłopaka, który choć wydawał się w jej wieku, sprawiał wrażenie dwukrotnie większego z powodu szerokich ramion i solidnej budowy ciała – był też o głowę wyższy. Mocno ściskał ją za rękę.

– Nie wiem – odparła Julia bez zainteresowania, nie odrywając wzroku od telewizora.

– Ale nie tak zaraz, prawda?

–Nie. Ma nocną zmianę. Wróci najwcześniej jutro rano.

Julia natychmiast pożałowała swoich słów. Wygadała się tylko dlatego, że była tak bardzo pochłonięta tym, co działo się w filmie. Przygotowała się na prawdopodobne skargi Emmy, że lepiej nie wykorzystali tej sytuacji. Szykowała się na odparcie jej argumentów i technik przekonywania.

Ale w pokoju panowała cisza.

Zdumiona Julia chciała odwrócić się i spojrzeć w jej stronę, ale leżała zbyt wygodnie, idealnie okryła się poduszkami. Zaskoczenie minęło i poczuła ulgę. Tym razem jej się udało.

Nie wiedziała tylko, że Emma ostrożnie zsunęła szorty Antona, aby mu obciągnąć.

Julia momentalnie wstrzymała oddech, gdy do jej uszu doszło ciche pojękiwanie Antona i gdy po chwili zidentyfikowała jeszcze inny odgłos. Natychmiast zdała sobie sprawę z tego, co się dzieje. Poczuła napięcie i ciepło na całym ciele, serce biło jak szalone, nastawiła uszu, aby niczego nie przegapić. Nie wiedziała, jak ma zareagować. Czy powinna coś zrobić? A jeżeli tak, to co? Ale podobało jej się to, co słyszała. Nie poruszyła się, po prostu leżała cicho, całkowicie zafascynowana nagłą ochotą, które opanowało jej ciało. Adrenalina przedostawała się do krwi, podniecenie zmieniło się w intensywne pożądanie. Na chwilę ekran zrobił się czarny, a wtedy ujrzała w nim ich odbicie, które potwierdziło to, co już i tak wiedziała. Anton położył dłoń na karku Emmy, dostrzegła też fragment penisa wystającego z jego szortów.

Przy drzwiach wejściowych rozległ się jakiś chrobot, ale żadne z nich go nie usłyszało, bo na ekranie właśnie eksplodował samochód, a tempo akcji wzrosło i towarzyszyły mu coraz donośniejsze odgłosy. Tym bardziej nie usłyszeli otwieranych drzwi.

Julia, która zaledwie parę minut temu była poirytowana tym, że Emma gadała podczas filmu, teraz marzyła tylko o tym, aby hałas ucichł, by mogła nadal przysłuchiwać się odgłosom ssania i sapania Antona. Instynktownie poszukała ręką pilota, mając nadzieję, że wyciszy dźwięk, a oni nie zwrócą na to uwagi.

– Cześć… Głos matki dochodził z korytarza, ale odległość się zmniejszała.

– Ależ tu macie ciemno.

Z refleksem dzikiego zwierzęcia Emma natychmiast usiadła, wycierając wierzchem dłoni usta, a Anton błyskawicznie pochwycił z sofy poduszkę i przykrył się w kroku.