Takeshi. Taniec tygrysa. Tom 2 - Maja Lidia Kossakowska - audiobook

Takeshi. Taniec tygrysa. Tom 2 audiobook

Maja Lidia Kossakowska

4,4

Opis

Nadchodzi czas kiedy wszyscy zatańczą taniec śmierci

Zmiany są nieuchronne, wszystko zmierza do konfrontacji. Człowiek z Hakiem przychodzi cicho niczym anioł śmierci, Jaguar nerwowo szczerzy kły w ciemności, Sancto bandito spokojnie strząsa krew z ostrzy, ale wszyscy czekają na przebudzenie Tygrysa.

Człowiek zwany niegdyś Cieniem Śmierci wkroczył między szprychy odwiecznego koła przemian. Lecz z pewnością pragnął, aby jego broń potraktowano z szacunkiem i należną miłością. Rei zamierzał złożyć Blask w odległej, górskiej świątyni jako pewnego rodzaju relikwię po zmarłym przyjacielu. Łudził się jednak.

Takeshi nie oblecze kolejnego ludzkiego ciała. Odradza się właśnie jako ashura, wojowniczy demon, który będzie nieustannie ginął i powstawał z martwych tylko po to, żeby znów stawać do walki.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 15 godz. 40 min

Oceny
4,4 (25 ocen)
12
10
3
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
NuriaInez

Dobrze spędzony czas

Ciekawy klimat, tym razem bardziej różnorodny kulturowo.
00
Rinne95

Dobrze spędzony czas

Pierwsza część była niezła, druga rozkręcała się powoli, ale porwała na 100%. Szkoda tylko, że autorka znęca się nad czytelnikiem kończąc tomy w ważnych momentach historii. Czekam na trzeci tom. (:
00

Popularność