Wydawca: WeGirls Kategoria: Dla dzieci i młodzieży Język: polski Rok wydania: 2015

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB kup za 1 zł
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Tajemniczy list - Joanna Charms

Pierwsza z serii powieści przygodowo-detektywistycznych "Klub Dziewczyn Świata”, w których wspaniałe przyjaciółki bawią się, zakładają tajny klub, próbują wypełnić powierzoną im misję i zmienić świat na lepsze. Czytelniczka jest również bohaterką tej książki.

Doskonała do samodzielnego czytania lub do czytania z rodzicem. Wiek 5+

Opinie o ebooku Tajemniczy list - Joanna Charms

Fragment ebooka Tajemniczy list - Joanna Charms

Okładka

Strona tytułowa

Tajemniczy list

To nie był zwyczajny list. Na zielonej kopercie nie było znaczka, za to widniała tam okrągła pieczęć z napisem:

O, tak, od razu było widać, że jest to list niezwykły! Z pewnością nie przyniósł go listonosz. Jakim sposobem znalazł się na Twoim biurku? Czy to naprawdę Twoje imię i nazwisko wypisano tuż pod pieczęcią. Hmm... ważny i tajny list... i zaadresowany do Ciebie... W takiej sytuacji każdy poczułby przecież, że sam jest kimś ważnym, skoro otrzymuje takie poważne pismo. I do tego, z poufną, jak należało się domyślać, informacją. Z ciekawości, chciałaś natychmiast rozerwać kopertę, ale zawahałaś się... Może taki ważny list wypada otworzyć jakoś bardziej elegancko... tylko jak? Nie masz przecież nożyka do rozcinania kopert, prawie nikt już ich nie używa. Może dlatego, że listy przychodzą bardzo rzadko i na ogół są to pisma urzędowe albo rachunki. Czy możesz sobie przypomnieć kiedy ostatnio dostałaś PRAWDZIWY LIST? Delikatnie podważyłaś brzeg koperty i otworzyłaś list, starając się go nie uszkodzić. Na papierze, widniało tylko jedno zdanie:

ZOSTAŁAŚ WYBRANA!

OCH!

Poczułaś jak dreszcz emocji przechodzi Ci po plecach i pomyślałaś, że to początek przygody. A może tylko jakiś głupi kawał? Może to tylko jakaś dziwna reklama? Czy nie powinnaś pokazać tego listu rodzicom? Z pewnością byliby trochę zaniepokojeni faktem, że nie wiadomo kto wybiera właśnie Ciebie nie wiadomo do czego. Och, wiesz doskonale co powiedzieliby rodzice. Przecież wiesz, że trzeba uważać, że nie wolno rozmawiać z obcymi, nie jesteś jakimś naiwnym dzieckiem! Wiesz, że na świecie są oszuści i porywacze, że nie wolno chodzić w odludne miejsca, wiedzą o tym wszystkie Twoje koleżanki i dlatego zawsze trzymacie się w grupie. Czy powinnaś powiedzieć im o tym liście? Ważnymi informacjami należy dzielić się z przyjaciółmi. Ale co zrobić, kiedy te informacje są równocześnie tajne?

ŚCIŚLE TAJNE...

Może faktycznie zostałaś wybrana?

Może powinnaś utrzymać to w tajemnicy?

Lub powiedzieć jedynie najbardziej zaufanym przyjaciółkom od serca...

Może po prostu zaczekasz jeszcze chwilkę... i zobaczysz co zdarzy się na następnej stronie?

Kochana Czytelniczko!

Tak, to Ty jesteś bohaterką tej opowieści!

Książki mają tajemniczą moc. Książki przenoszą nas w świat wyobraźni. Dzieje się to niespodziewanie i może stać się prawdziwą przygodą. W tej historii czeka Cię wiele zabawnych i tajemniczych przeżyć. Czekają tu na Ciebie wspaniałe przyjaciółki i już wkrótce poznasz je tak dobrze, jak znasz samą siebie. Odkryjesz niesamowite miejsca i zobaczysz co sprawia, że pozornie zwyczajne miejsca stają się magiczne. Dowiesz się jaką moc ma przyjaźń i że Ty sama także posiadasz niezwykłą moc. Zobaczysz jak spełniają się marzenia.

Poznaj cztery SUPER PRZYJACIÓŁKI !

Kapitan w spódnicy. Jest czujna jak detektyw i zawsze gotowa walczyć o sprawiedliwość. Całkiem możliwe, że kiedyś będzie kandydować na prezydenta.

Strona redakcyjna

Copyright © by WeGirls S.A. 2013

Ilustracje © WeGirls S.A.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Książka ani żadna jej część nie może być przedrukowywana ani w żaden inny sposób reprodukowana czy powielana mechanicznie, fotograficznie, elektronicznie lub magnetycznie, ani odczytywana w środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody WeGirls S.A. (www.wegirls.pl)

All rights reserved

Wydanie pierwsze

Redakcja i korekta: Dobrochna Fire, Joanna Oparek

Ilustracje: Agata Półtorak, Dorota Prończuk

Opracowanie graficzne: Alina Kostiuk, Mira DeMartino

ISBN 978-83-64422-32-4

WeGirls S.A.

e-mail: info@wegirls.pl

Informacje o wszystkich książkach WeGirls na stronie: www.wegirls.pl

Konwersja do formatu EPUB/MOBI:

Legimi Sp. z o.o. | Legimi.com