Systemy IT w Polsce - BPC GROUP POLAND - ebook

Systemy IT w Polsce ebook

BPC GROUP POLAND

0,0
350,00 zł

Opis

Książka "Systemy IT w Polsce - Nowoczesne Przedsiębiorstwo Produkcyjne” stanowi kompendium wiedzy na temat rozwiązań informatycznych, które obecnie znajdują zastosowanie w przemyśle. Podzielona jest na 11 obszarów merytorycznych, które prezentują rozwiązania IT, zgodnie z najnowszymi klasami systemowymi takimi jak: ERP, APS, MES, MOM, CMMS, SCADA, WMS, BI, data center, workflow, e-commerce.

Czytelnik znajdzie w niej wiedzę niezbędną na każdym etapie informatyzacji przedsiębiorstwa. Począwszy od analizy procesów biznesowych i opracowania zakresu funkcjonalnego projektu, poprzez tabele rozwiązań i dostawców, które znajdują zastosowanie w praktyce, aż po wskazówki dotyczące modelu wdrożenia  Cloud vs On-Premise. Wartość merytoryczną publikacji podnoszą porady i wskazówki ekspertów branży IT, których w książce znajduje się ponad 100.

Autorzy prezentują również 100 inwestycyjnych w dużych i średnich przedsiębiorstwach, które obecnie realizowane są realizowane. Czytelnik będzie mógł zapoznać się jakie systemy IT stosowane są przez przedsiębiorstwa w różnych obszarach merytorycznych oraz które inwestycje znajdują się w toku.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0