Pan da wam miasto -  - książka

Pan da wam miasto książka papierowa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

To jest książka o tym, co Bóg czyni obecnie w naszych krajach.
On jest obecny nie tylko w niebie, ale również w naszych miastach! On pragnie, abyśmy się za nie modlili. Kiedy pisałam tę książkę, pewien Boży prorok powiedział mi: „Widzę, że piszesz książkę. Dokończ ją, bo Bóg jej potrzebuje!”.

Duch Święty chce pokazać ci rolę, jaką pełnisz w swoim kraju oraz autorytet i moc, jakie posiadasz, by zmieniać losy własnego miasta. Jezus powiedział, że my będziemy panować w miejscach, w których żyjemy! Wstań i zobacz, gdzie i w jakim celu Bóg cię postawił. Ta książka pomoże Ci zobaczyć i zrozumieć Boże zamiary wobec twojego miasta!

Książka porusza następujące tematy:

jak modlić się razem
różne formy modlitwy
prowadzenie modlitw o miasto
oznaczanie duchowych map
walka duchowa
i wiele innych narzędzi do efektywnego życia modlitewnego

PAIVI HEIKKILA jest pionierem w dziedzinie przemiany miast Finlandii i Europy. Już od 20 lat usługuje na polu wstawiennictwa (m.in. w przewodzeniu grupom Europejskiego Linku Modlitwy i Fińskiego Forum Ruchu Modlitwy) oraz nauczania, w kilku krajach (np. na Konwokacjach Wszystkich Narodów w Jerozolimie). Hekkila ukończyła Uniwersytet Orala Robertsa, który jest połączony ze Szkołą Biblijną w USA i porusza się w silnym namaszczeniu proroczym. Cieszy się uznaniem wielu denominacji chrześcijańskich i Kościołów. Kładzie nacisk na królowanie Jezusa Chrystusa oraz moc Ducha Świętego.

Liczba stron: 238

Tłumacz: Bałuczyńska Anna

Format (wymiary): 12.0x19.0cm

ISBN: 9788363271497

Oceny
0,0
0
0
0
0
0