LUST. Warsztaty wyciszenia - opowiadanie erotyczne - Christina Tempest - ebook + audiobook

LUST. Warsztaty wyciszenia - opowiadanie erotyczne ebook

Christina Tempest

0,0
2,99 zł

lub
Opis

"Mężczyzna odwraca się twarzą do niej i patrzy na nią pytająco. Emma kiwa przytakująco głową i podtrzymuje spojrzenie. I wtedy się całują. Najpierw łagodnie i niepewnie. Potem mocniej i bardziej pożądliwie. Emma opiera się na ramieniu, pozwalając drugiej dłoni wędrować po jego ciele. Czuje, jak przez mężczyznę przechodzi dreszcz."

Emma ma problemy z samochodem na opustoszałej autostradzie w środku nocy... i rozładowuje się jej telefon. Dziewczyna podąża jedyną ścieżką, którą udaje jej się dostrzec i dociera do domu z tabliczką: Warsztaty wyciszenia. Emma zostaje w nim przyjęta przez mężczyznę i po chwili uspokaja się w jego cichym i zmysłowym otoczeniu. Jedyne, czego pragnie, to dotyk nieznajomego. Zapsuty samochód odchodzi w zapomnienie.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 17

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Christina Tempest

Warsztaty wyciszenia - opowiadanie erotyczne

Tłumaczenie Zuzanna Zywert

Lust

Warsztaty wyciszenia - opowiadanie erotyczneTłumaczenie Zuzanna Zywert

Tytuł oryginałuSilent Retreat

Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2019, 2020 Christina Tempest i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726390032

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

– Kurwa! – Emma uderza pięścią w kierownicę i z zaciśniętymi zębami kolejny raz próbuje przekręcić kluczyk w stacyjce. I jeszcze raz. W końcu samochód nie wydaje z siebie nawet tego rzężenia, które słychać było przy pierwszych próbach odpalenia silnika. – Żebyś chociaż udawał, że się starasz – mamrocze przez zaciśnięte zęby. – Stary gruchot.

Na zewnątrz panuje ciemność. Nie jest to ciemność w stylu: „Za chwilę powinny zapalić się latarnie”, ale raczej: „Ciemno jak w środku lasu, gdzie świecą tylko gwiazdy”. Innymi słowy, ciemno jak w grobie. Emma spogląda na iPhone’a, którego ekran rozświetla ciemność jasną, wręcz anielską poświatą, niestety wskaźnik baterii oznajmia, że zostało tylko siedemnaście procent energii.

– Co do cholery?! – Ponownie naciska przycisk, mając irracjonalną nadzieję, że to pomoże, ale nadal widzi tylko siedemnaście procent.

W pośpiechu wyszukuje numer i dzwoni, a po chwili słyszy:

– Pomoc drogowa, dobry wieczór. W czym mogę pomóc?

– Jestem w Szwecji, moje auto zatrzymało się w środku lasu i nie chce odpalić! – Emma wyrzuca z siebie słowa jak z automatu. – Czy może pan kogoś do mnie wysłać?

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.