LUST. Nadzwyczajny szef - opowiadanie erotyczne - Chrystelle Leroy - ebook + audiobook

LUST. Nadzwyczajny szef - opowiadanie erotyczne ebook

Chrystelle Leroy

0,0
2,99 zł

lub
Opis

„Zawsze preferowałam mężczyzn, ale muszę przyznać, że Kani ma nieodparty urok. Jest w niej jakaś taka... egzotyczna zmysłowość.".

W swojej branży nie ma sobie równych. Elsa jest ekspertką w sferze analizy finansowej, której ulubioną techniką jest zbijanie klientów z pantałyku swoim zimnym, sexy wyglądem i niezależnością.

Jednak angaż w najbardziej znanej firmie na rynku postawi ją przed zupełnie nowymi wyzwaniami.

Nawiązuje więź przyjaźni z piękną i charyzmatyczną Kani, geniuszką programowania i kodu, aby następne dostąpić zaszczytu poznania swojego szefa, owianego tajemnicą i legendami. Jest to iście nadzwyczajny człowiek!

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 15

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Chrystelle LeRoy

Nadzwyczajny szef - opowiadanie erotyczne

 

Lust

Nadzwyczajny szef - opowiadanie erotyczneTłumaczenie Grzegorz Aleksander Tytuł oryginałuUn patron hors-du-communZdjęcie na okładce: Shutterstock

 

Copyright © 2019, 2020 Chrystelle LeRoy i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726331691

 

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 3.0

 

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Przyglądam się sobie krytycznym okiem w lustrze. Czy nadal się sama oszukuję? Moja praca nie ma nic wspólnego z wyglądem fizycznym, w końcu sprzedaję liczby. I to nie byle jakie liczby. Duże firmy zatrudniają mnie jako doradczynię finansową, bym kreowała i walidowała ich transakcje: fuzje, sprzedaż i zakupy. Jednak by ich działania spełniały standardy rynkowe, potrzeba czegoś więcej niż dokładnych wyliczeń. Czasem sprzedaje się też reputację osoby, która je wykonała. A ja w tej branży jestem kimś w rodzaju celebrytki.

Gdy jakaś firma ogłasza, że jej finanse zostały zatwierdzone przez Elsę DeMontigny, oznacza to, że wszystkie –absolutnie wszystkie – opcje zostały wzięte pod uwagę i że każde zero i przecinek są na swoim miejscu. Nie cofam się przed żadnym wyzwaniem i nie robię żadnych wyjątków, jeśli chodzi o przejrzystość i wiarygodność danych. Jestem wojowniczką w świecie opanowanym przez mężczyzn. Niezależnie od jakichkolwiek nacisków każdą firmę traktuję tak samo, a każda cyfra jest dla mnie równie ważna.

Oczywiście narobiłam sobie przez to wielu wrogów w początkach kariery, ale też zdobyłam renomę osoby nieugięcie uczciwej. Ta renoma zapewnia mi obecnie najbardziej prestiżowe zlecenia i pozwala liczyć sobie za usługę jak za zboże. A ponieważ cały świat finansjery uważa mnie za królową amazonek, stworzyłam sobie image godny tego mienia.