LUST. Daddy's Girl - opowiadanie erotyczne - Alexandra Södergran - ebook + audiobook

LUST. Daddy's Girl - opowiadanie erotyczne ebook

Alexandra Södergran

3,0
2,99 zł

lub
Opis

Postanowiła odważyć się tu i teraz. Postawi wszystko na jedną kartę bez jakichkolwiek szans na odwrót. Teraz się to stanie. Sama ta myśl sprawiła, że serce zaczęło jej walić w piersi jak szalone, a puls przyspieszył tak mocno, że nie była już pewna, czy w ogóle będzie mogła wydobyć z ust jakiś dźwięk. Myśl pędziła i pobudzała adrenalinę, która podsycała przyjemne mrowienie płynące z cipki i rozlewała je po całym ciele. Wywoływało to coraz większe podniecenie i nieodparte pragnienie rozkoszy.

Gdy Johnny próbuje udzielać swojej pasierbicy Louise rad dotyczących relacji z mężczyznami, w sposób naturalny przechodzi do wskazówek na temat seksu. Opisuje szczegółowo, w jaki sposób wywołuje u kobiety rozkosz, a rozmowa przynosi tylko jeden skutek: Louise zaczyna go pożądać. Ale jak ma uwieść własnego ojczyma, aby matka niczego nie zauważyła? Dziewczyna nie może dłużej tłumić swojej żądzy, dlatego postanawia zaryzykować wszystko.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 17

Oceny
3,0 (2 oceny)
0
1
0
1
0

Popularność
Alexandra Södergran

Daddy's Girl - opowiadanie erotyczne

Saga

Daddy's Girl - opowiadanie erotyczneprzełożył Emil Chłabko tytuł oryginałuDaddy's GirlZdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2019, 2019 Alexandra Södergran i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726208610

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

– Johnny?

– O co chodzi, kochanie?

Johnny jest dobrze zbudowanym facetem z ciemną, zadbaną brodą i przyjaznymi, brązowymi oczami. Należy do tych mężczyzn, którzy często stoją w kuchni z podwiniętymi rękawami koszuli i kuchenną ścierką przerzuconą przez ramię. Uwielbia gotować i obie kobiety, z którymi mieszka, odczuwają ogromną wdzięczność za to, że pojawił się w ich życiu. Większą, niż był w stanie pojąć.

– Mógłbyś mi pomóc? Mam problem z chłopakami – powiedziała Louise.

Odwrócił się zdziwiony od ekranu telewizora i śledził ją wzrokiem, gdy siadała obok niego na sofie. Podwinęła pod siebie nogi. Kiedy siedzieli tak blisko, jej drobna sylwetka w porównaniu z jego imponującą posturą sprawiała wrażenie jeszcze mniejszej.

– Ty masz problem z chłopakami? Trudno mi w to uwierzyć. – Powiedział to w tak prosty i naturalny sposób, że od razu poczuła się lepiej.

– No, nie… nie o to chodzi. Po prostu nie wiem, czego chcą chłopaki, nie kumam. Co was kręci najbardziej?

Johnny podniósł pilota, wyłączył mecz i napił się whisky ze szklanki.

– Coś dobrego do picia, obciąganie bez proszenia i kobiece objęcia pełne czułości – powiedział i wybuchnął głośnym śmiechem. – Nawet nie przypuszczasz, jacy my, faceci, jesteśmy nieskomplikowani.

– Obciąganie?

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.