LUST. Adwokat - opowiadanie erotyczne - Camille Bech - ebook + audiobook

LUST. Adwokat - opowiadanie erotyczne ebook i audiobook

Camille Bech

3,6

Opis

Jason Viliant jest młodym, zdolnym adwokatem i współwłaścicielem renomowanej kancelarii. Wydawałoby się, że ma wszystko: piękną żonę, pieniądze, imponujący apartament i znakomitą pozycję w świecie prawniczym. Ale w pozbawionym miłości małżeństwie czuje się jak w potrzasku. Jego apetyt na kobiety jest niezaspokojony, bo wszędzie szuka tej jedynej, która w końcu wypełni pustkę w jego życiu. Tymczasem życie Jasmin Delgardo wali się jak domek z kart. Młoda Meksykanka siedzi w więzieniu, oskarżona o zamordowanie byłego chłopaka. Jedyną jej nadzieją jest fakt, że trafił jej się znakomity adwokat.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 210

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 5 godz. 59 min

Lektor: Mirella Biel

Oceny
3,6 (19 ocen)
8
1
5
4
1

Popularność
Adwokat

Opowiadanie erotyczne

Camille Bech

Adwokat

Opowiadanie erotyczne

LUST

Adwokat

Tytuł oryginału

Advokaten

Przełożyła : Adrianna Kowalska Copyright © 2018, 2019 Camille Bech i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209150

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Adwokat

Opowiadanie erotyczne

Część 1

— Ubieraj się, spieszę się.

Jason Viliant spojrzał na młodą kobietę po drugiej stronie biurka. Miała na imię Heather i już kilkakrotnie go odwiedzała, gdy musiał dać upust swoim potrzebom. Zawsze czekał, aż na wyjdą wszyscy pracownicy, i dzwonił do żony, mówiąc, że musi zostać dłużej w pracy i wróci późno.

Heather się ubierała; młody adwokat był bardzo pociągający, dobrze płacił, nie był też perwersyjny. Odpoczywała w jego towarzystwie.

— Zobaczymy się jeszcze, panie Viliant?

Spojrzał na nią rozkojarzony, zbierając akta sprawy i wkładając je do teczki.

— Co… nie wiem. Zadzwonię, jak będę miał ochotę się z tobą zobaczyć, dobrze?

Zdążyła się już ubrać prawie do końca. Poczuła się nieco rozczarowana, zupełnie, jakby już zapomniał, co przed chwilą robili.

— No tak, pójdę już – powiedziała, wzięła czterysta dolarów, które jej wręczył, po czym odwróciła się, zmierzając do drzwi.

— Heather, poczekaj…

Odłożył do teczki resztę dokumentów i zamknął ją starannie.

— Pomyślałem, że następnym razem moglibyśmy się spotkać w jakimś innym miejscu, może bardziej intymnym. Co ty na to? Przyjechałbym po ciebie i skoczylibyśmy na północ, gdzie moja rodzina ma domek myśliwski. Moglibyśmy… Co powiesz?

Nie umiała ukryć uśmiechu. Nie patrzył na nią, a ona, choć wydawała się pewna siebie, poczuła się onieśmielona. Może jednak coś znaczyła dla młodego adwokata. Sama przed sobą musiała przyznać, że marzyła, by znaleźć mężczyznę, który dałby jej to, czego pragnęła. Jason Viliant doskonale się do tego nadawał, gdyby nie sprawa z jego teściem.

— Proszę po prostu zadzwonić – odparła z uśmiechem.

Jason Viliant był adwokatem w trzecim pokoleniu w dużej kancelarii na Manhattanie, Taylor & Viliant. Ze swojego gabinetu miał widok na panoramę Nowego Jorku i gdyby nie to, że ożenił się z niewłaściwą kobietą, jego życie byłoby perfekcyjne.

Nie potrafił pokochać Lindy, choć Bóg mu świadkiem, jak bardzo się starał. Co jakiś czas potrafił sobie nawet wmawiać, że jest inaczej, ale nigdy nie udawało mu się wytrwać dłużej w tym przekonaniu. Była córką wieloletniego kolegi i wspólnika jego ojca, Johna Taylora, i od zawsze było jasne, że się z nią ożeni.

Linda Taylor była jedynaczką, rozpieszczoną do granic, zazdrosną i wyrachowaną. Nawet jej wyjątkowa uroda nie była w stanie przyćmić jego niechęci, gdy raz na jakiś czas inicjował seks małżeński.

Po prostu go nie podniecała, nie licząc tych krótkich momentów, kiedy z czystej bezsilności wmawiał sobie, że wszystko jest jak powinno. Powoli zaczynało do niego docierać, że ma trzydzieści pięć lat i chciałby mieć dzieci, tyle że nie z nią.

Heather była jedną z wielu kobiet, które zaspokajały jego potrzeby seksualne. Wolał za nie płacić; bezpieczniej było nie angażować się uczuciowo.

Być może postępował niezbyt rozważnie, spotykając się z nią w gabinecie, ale z drugiej strony zdarzało się to rzadko, głównie wówczas, gdy nie miał innej możliwości.

Zgasił światło i poszedł do windy, zastanawiając się, jak ma znieść towarzystwo żony.

Rozważał, czy nie poradzić ojca. Przecież musiał rozumieć, że to małżeństwo nie miało szans i że nigdy nie doczeka się z niego wnuków. Rozmawiał o tym ze starszym bratem Michaelem, który uważał, że Jason powinien się rozwieść – im szybciej, tym lepiej. Michael był żonaty z aktorką i mieszkał w Los Angeles. Mieli trójkę dzieci i Jason był przekonany, że stanowią najszczęśliwsze małżeństwo na świecie.

Linda i Jason Viliantowie mieszkali w luksusowym apartamentowcu w Tribece na Dolnym Manhattanie. Odpowiadało mu to miejsce, bo miał blisko kancelarię i wszystko, czego potrzebował.

Linda nie pracowała. Widocznie nie pozwalał jej na to status społeczny. Jason często się zastanawiał, na czym upływa jej czas. Miała przyjaciółki, bywała w kawiarniach, a z matką łączyła ją niemal symbiotyczna relacja, ale nie miał pojęcia, czym się zajmowała całymi dniami. Chociaż jeśli miał być szczery, było mu to zupełnie obojętne. Żył wyłącznie swoją pracą oraz kradzionymi chwilami w ramionach innych kobiet, które stały się częścią jego życia.

Gdy wszedł do mieszkania, zaskoczyło go, że nie zastał jej w domu, i choć poczuł z tego powodu ulgę, musiał przyznać, że jednak nieco się zaniepokoił. Nie trwało to jednak zbyt długo – wkrótce usłyszał, jak jego żona jedzie windą prosto do ich apartamentu.

Zastała go przed telewizorem. Oglądał kiepski film i tylko na chwilę podniósł wzrok, gdy się z nim przywitała.

— Gdzie byłaś?

Uznał, że powinien coś powiedzieć. Nie był przecież pozbawiony serca, poza tym trochę jednak martwił się o nią. Młoda, piękna kobieta nie powinna o tej porze chodzić samotnie po ulicy.

 — U mamy, zaprosili mnie na kolację. Ciebie i tak nigdy nie ma w domu.

Nie miał ochoty się bronić. Jeśli sama nie widziała, jak niewiele ich łączy, to tylko dlatego, że nie chciała.

Pomimo chłodnych relacji wciąż dzielili sypialnię, co oznaczało również, że Jason musiał zachowywać ostrożność w kwestii swoich zakazanych spotkań z kobietami. Wyrobił już sobie nawyk brania kąpieli co wieczór przed pójściem do łóżka. Jeśli miał szczęście, żona już spała, gdy wracał z łazienki.

Tego wieczoru nie spała jednak i ku jego wielkiemu zaskoczeniu była czuła i przytuliła się do niego, gdy tylko wszedł pod kołdrę. Wstrzymał oddech na parę sekund, zastanawiając się, czy to dobrze, czy źle.

Całując go po szyi i klatce piersiowej, wzięła jego rękę i poprowadziła ją do swojego łona. Rozchyliła nogi i przycisnęła jego palce do łechtaczki, poruszając się w tę i z powrotem.

— Jason… kochaj się ze mną – powiedziała cicho głosem pełnym podniecenia.

Kiedy masował jej łechtaczkę, jego męskość powoli rosła (w końcu nie był z kamienia). Potrafiła być pociągająca, jeśli chciała, a kiedy już jej ulegał, dawał się porwać jej namiętności, zapewne dlatego, że tak było najłatwiej.

Położył się na plecach i poprosił, by na nim usiadła, po czym pomógł jej nakierować członek we właściwe miejsce. Jęknęli cicho, gdy wślizgnął się do środka. Była ciasna, a on zamknął oczy i wyobraził sobie, że to Heather tak ochoczo porusza się na nim w przód i w tył.

— Jason… mmmmm… tak…

Jej małe, delikatne piersi kołysały się lekko przy każdym jej ruchu. Chwycił je i zaczął mocno ugniatać, napinając mięśnie ud i wnikając w nią jeszcze głębiej.

Potem w całym ciele odczuwał pustkę. Linda zupełnie do niego nie przemawiała, poza tym dostawszy to, czego potrzebowała, odwróciła się do niego plecami i zasnęła.

Zastanawiał się, kiedy i jak będzie mógł wziąć kilka dni wolnego, by pojechać z Heather do New Jersey. Nie kochał jej, ale łączyło go z nią coś, co dobrze robiło jego ciału i duszy. Dawała mu wewnętrzny spokój i pokazywała, jak powinien wyglądać układ między kobietą a mężczyzną.

Heather była wobec niego gorąca i namiętna, mimo że przecież był tylko jednym z jej licznych klientów. Nigdy nie wątpił jednak w jej autentyczność, bo było im razem naprawdę dobrze.

Coraz częściej rozważał, czy nie zażądać rozwodu, ale prawdopodobnie oznaczałoby to, że musiałby się rozejrzeć za inną praca. Ojciec na pewno zerwałby z nim wtedy umowę, więc póki co wszystko musiało zostać jak dotąd.

Musiał zasnąć, bo obudził się nagle, gdy Linda wstała. Obserwował jej sylwetkę w słabym świetle sypialni. Była piękna, ale na widok jej nagiego ciała nic nie czuł.

Odwrócił się na drugi bok, modląc się, by po powrocie nie zaczęła się do niego dobierać. Nie miał na to siły, poza tym czuł, że czeka ich poważna rozmowa.

To o Heather marzył, kiedy zamykał oczy i miał ochotę na seks. O Heather albo którejś z pozostałych… O Sophii, która tańczyła na rurze w jego ulubionym klubie nocnym. Albo o Lucille, która pracowała w renomowanej agencji towarzyskiej na skraju Orange County.

Słyszał, jak wraca, i gdy położyła się u jego boku, wstrzymał oddech. Nie poczyniła żadnych kroków, by powtórzyć ich manewry miłosne, jeśli można je tak określić, ale widać było, że nie może zasnąć.

— Coś ci jest? – spytał, gdy obróciła się po raz enty.

— Jason, chyba jestem w ciąży.

Znieruchomiał. Serce mu zamarło. Jeszcze tego brakowało, nie pozbędzie się jej do końca życia… No chyba, że zachowa się jak ostatni dupek.

— Dlaczego tak myślisz, Lindo? – spytał po chwili, starając się z trudem, by nie było słuchać niechęci w jego głosie.

Odparła, że od jakiegoś czasu odczuwa mdłości, że gdy się kochali, jej piersi były tkliwe, i że musi chodzić do toalety częściej niż zwykle.

— Nie chcesz mieć dziecka, mam rację? – spytała.

Zastanowił się nad odpowiedzią; miała rację, nie chciał mieć z nią dziecka, ale nie mógł tego powiedzieć. W końcu odpowiedzialność za sytuację, w jakiej się znaleźli, nie spoczywa wyłącznie na niej.

— Nie zastanawiałem się nad tym, przynajmniej nie teraz, ale… cóż, nie wiem, co ty na to. Chcesz mieć dziecko? Chodzi mi o to, że nie należymy do najszczęśliwszych par na świecie, prawda?

Pogładził ją po długich blond włosach. Była piękna. Może dziecko wyzwoli w niej to, czego mu brakowało w trakcie ich krótkiego małżeństwa.

Położyła mu głowę na piersi, pociągając nosem.

— Nie, nie wiem, ale może… gdybyśmy nad tym popracowali, Jason… Żałujesz, że się pobraliśmy, prawda?

Owszem, Jason absolutnie tego żałował, ale nie miał odwagi powiedzieć jej tego wprost. Odparł więc dyplomatycznie, że nie są idealnie dobrani, jeśli nie liczyć marzenia ich ojców, by na zawsze scementować kancelarię.

— Kocham cię, Jason.

— Naprawdę?

— Tak…

Nie potrafił się zmusić do wypowiedzenia słów, które chciała teraz usłyszeć, więc przytulił ją, pocałował w szyję i rozchylił jej wargi językiem, kładąc sobie jej nogę na biodrze.

Poczuł jej ogolone łono na swoim penisie, który natychmiast zaczął się powiększać. Jego pocałunki stawały się coraz bardziej zachłanne. Oddychali ciężko, w desperacji napierając na siebie ciałami. Szepcząc mu do ucha, by ją wziął, niecierpliwie ocierała się o jego sztywniejący z podniecenia członek. Wkrótce poczuł na nim jej soki, co silnie go podnieciło. Tak bardzo się niecierpliwiła, by w nią wszedł. Uklęknął, rozchylił jej nogi i chwycił członek, który był już duży i twardy. Powoli przesunął nim wzdłuż jej mokrej szparki, obserwując jej podniecenie, gdy ocierała się mocno o niego, ściskając rękami drogą, jedwabną pościel.

— Jason… Jason… weź mnie… weź mnie…

Uśmiechnął się mimowolnie. Linda nie była gorącą kobietą, również w najbardziej szalonych momentach, ale widocznie dało się ją doprowadzić tam, gdzie znikają wszelkie zahamowania.

Wcelował penisem w jej dziurkę, słysząc, jak Linda prosi o więcej, a gdy żołądź zniknęła między jej wargami sromowymi, by za chwilę wydostać się z powrotem, błagała, by w nią wszedł.

Gdy wreszcie wtargnął w nią do końca, jęknęła tak głośno, że był pewien, że słyszą ją sąsiedzi. Odchyliła głowę do tyłu, wbijając mu paznokcie w ramiona, ale pozwoliła, by robił, co chce.

Brał ją tak mocno, że uderzała głową o zagłówek, oczy miała zamglone z podniecenia, a wnioskując z wydawanych przez nią odgłosów, była nienasycona.

Obchodził się z nią jak z dziwką, a jej się to podobało. Zwilżył jej łechtaczkę i pocierał ją mocno, patrząc, jak jego członek porusza się w jej mokrej cipce.

— Pobaw się piersiami – nakazał ochrypłym głosem.

Od razu go słuchała. Sutki między jej palcami stwardniały, a on zwolnił tempo, by skupić się na tym widoku.

Linda delektowała się tą chwilą, pragnęła jego miłości i była w stanie posunąć się daleko, by ją zyskać.

Podczas gdy powoli przeobrażała się w Heather, Jason położył sobie jej nogi na ramionach, a pod pupę podłożył jej poduszkę. Jęczała głośno, a on wiedział, że jeśli nie przestanie jej posuwać, Linda zaraz dojdzie.

Gdy się z niej wysunął, błagała, by nie przerywał, ale on zignorował jej prośby i nakazał jej ustawić się na czworakach. Widząc przed sobą jej niewielkie pośladki, spuścił jej lanie. Uderzał raz za razem, a ona jęczała i popiskiwała przy każdym mocnym klapsie. Kiedy wreszcie poczuła go w środku, z podniecenia była bliska płaczu.

— Doprowadź mnie na szczyt, Jason… oooooch… taaak… doprowadź mnie… proszę… proszę, Jason.

Jeszcze nigdy jej nie widział w takim stanie. Niesamowicie go do podnieciło. Trzymając ją w żelaznym uścisku, posuwał ją mocno i nie trzeba było długo czekać, by eksplodowała przed nim, osuwając się na łokcie i zanurzając twarz w poduszce.

— Tak, kochanie… tak… chodź… ooooooch… jak dobrze… oooooch… tak… Ależ jesteś napalona… taaak… oooo…

Wytrysnął w niej silnymi, długimi strumieniami, a mięśnie jej pochwy wyssały z niego każdą kroplę. Było wspaniale – nawet nie wiedział, że może z nią tak być.

Potem sprawiała wrażenie nieco zawstydzonej, a może równie zaskoczonej, co on. Leżeli długo, nic nie mówiąc, a kiedy wreszcie przerwała milczenie, jej słowa zdziwiły go jeszcze bardziej niż jej nadzwyczajna aktywność.

— Tak to robisz z innymi?

Nie zdjął ręki z jej piersi, nie cofnął nogi spomiędzy jej ud, lecz zachował spokój, choć walczył z przyspieszonym biciem serca i ciężkim oddechem.

— Lindo, o co ci chodzi…? Z innymi? Myślisz, że mam inne kobiety?

— Wiem, że masz, przynajmniej nie zaprzeczaj.

— No ale przecież… chyba ci się podobało, prawda?

Zdemaskowała go. Może nic w tym dziwnego, że go podejrzewała, ale nie chciał z nią o tym rozprawiać, nie chciał też wiedzieć, skąd o tym wie.

— Cóż, mogłeś po prostu poprosić o to, czego pragniesz. Naprawdę uważasz, że zasłużyłam na to, żebyś sypiał z innymi kobietami?

Gdy spojrzała mu w oczy, mimowolnie spuścił wzrok. Zawstydził się i nagle wszystkie usprawiedliwienia ulotniły mu się z pamięci.

— Lindo, co mam ci powiedzieć…? Przecież ty nigdy… przecież nigdy tak naprawdę nie kochaliśmy się jak należy…

— Kochasz tamte, Jason?

— Czy naprawdę musimy o tym rozmawiać? To nie tak, jak myślisz.

Myliłby się, spodziewając się większej sceny. Linda pocałowała go tylko w pierś, zamknęła usta na jego brodawce i zaczęła pieścić palcami jego brzuch i uda.

— Zabezpieczasz się?

— Nie myśl o tym.

Jej ręka zamknęła się wokół jego penisa i powoli zaczęła go masować, aż znów zrobił się duży i sztywny.

— Chcesz, żeby ci obciągnąć, prawda?

— Tak, ale nie musisz, jeśli…

Zdążyła już wziąć go do ust, a on się poddał. Było cudownie i przemknęło mu przez głowę, że może jednak jest dla nich jakaś nadzieja.

Zdziwił się, że jest w tym dobra, bo nigdy zbyt wiele z siebie nie dawała, a jeśli już, to tylko kiedy trochę wypili.

Jej język poruszał się zręcznie po wierzchołku członka, gdy wsuwała go sobie do ust. Jason pieścił ją po twarzy, chwytając jej długie blond włosy i rozkoszując się tym, co robiła.

— Dosiądź mnie, skarbie – powiedział ochryple i już po chwili obserwował, jak pieszcząc jego jądra, pozwala penisowi wślizgnąć się powoli między wargi sromowe.

Jego ręce błądziły po całym jej pięknym ciele, gdy dosiadała go okrakiem i napierała na jego napiętą męskość.

— Jason… ooooch… tak…

— Taaak, ujeżdżaj mnie… tak… aaaach…

Poruszała się w górę i w dół, długimi, posuwistymi ruchami. Zamknęła oczy i odchyliła głowę do tyłu, zbliżając się do szczytu.

Czuł lekkie skurcze w jej pochwie, wiec chwycił ją za pośladki i rozchylił je, chcąc poczuć je również w jej odbycie. Wysmarował jej tylną dziurkę jej sokami i ostrożnie wsunął w nią palec. Czekał, obserwując reakcję Lindy, i po chwili zdecydował wsunąć palec głębiej.

— Jason… to cudowne… — wyszeptała, na chwilę zwalniając tempo.

Jej małe piersi poruszały się w rytm jej ruchów. Jason oparł się na łokciach i przyciągnął ją do siebie, by móc sięgnąć ustami do jej sutków. Jęczała, gdy mocno je ssał i skubał ustami, i chyba nawet nie zwróciła uwagi, że włożył jej do odbytu jeszcze jeden palec. Była tak podniecona, że mógłby zrobić z nią wszystko.

— Dochodzę, Jason… ooooch… taaak… dochodzę… juuuuż…

Zwiększyła tempo, a on wciskał jej palce w tylną dziurkę, czując na penisie jej orgazm. Zaciskała się na nim raz po raz, aż musiał się pohamować, by nie pójść w jej ślady.

— Cudownie wyglądasz – wyszeptał, przypatrując się jej namiętności, która nie tylko była dla niego czymś zupełnie nowym, ale też pozytywnie go zaskoczyła.

— Weźmiesz go do ręki?

Uniosła się na kolanach i pozwoliła mu wysunąć się z pochwy, po czym położyła się u jego boku i zaczęła masować mu członek.

Pokazał jej, jak lubi najbardziej, i wkrótce zacisnęła dłoń na penisie, przyspieszając ruchy i przyprawiając go o głębszy oddech.

— Tak, Lindo, nie przerywaj… nie przerywaj, kochanie… ooochhh… taaak… aaaaaach…

Gdy Jason nazajutrz pojawił się w kancelarii, na poczcie głosowej czekała na niego wiadomość od Lucille. Zdziwił się, że kontaktuje się z nim w pracy, i jeśli miał być szczery, nie spodobało mu się to.

Oddzwonił do niej i od razu się uspokoił słysząc, o co chodzi.

Rzuciła pracę w agencji towarzyskiej, zostanie mamą, a ojciec dziecka, który jest też właścicielem agencji, chce wystąpić o pełne prawa rodzicielskie jeszcze przed przyjściem dziecka na świat.

— W takim razie to sprawa nie dla mnie, Lucille – powiedział, zastanawiając się, czy Lucille zna jego stawkę godzinową.

— Jason, miałam nadzieję, że weźmiesz tę sprawę ze względu na naszą starą znajomość.

Odparł, że mogą się spotkać – udzieli jej porady i pomoże znaleźć odpowiedniego adwokata.

— Zależy mi na czasie – powiedziała. – Jestem w szóstym miesiącu.

— W szóstym miesiącu? To niemożliwe… przecież nie byłaś w ciąży, kiedy my…

Zaśmiała się po drugiej stronie słuchawki.

— Owszem, Jason, byłam… po prostu o tym nie wiedziałam.

Całe przedpołudnie miał spędzić w sądzie, ale obiecał do niej zajrzeć przed powrotem do kancelarii.

Lucille była prostytutką przez większą część swojego dorosłego życia, czyli od ponad dwunastu lat. Z pewnością zarobiła niemałe pieniądze – pytanie tylko, czy będzie mogła je zatrzymać.

Sporo wydawała na urodę, która z czasem dostosowała się do jej profesji. Oznaczało to, że miała silikon zarówno w biuście, jak i w ustach, zresztą w obu tych miejscach aż nadto, ale i tak wyglądała fantastycznie. Długie, blond włosy opadały miękkimi, dużymi lokami aż do pasa. Pupę miała okrągłą i piękną, a oczy lśniły jej z pożądania, gdy obsługiwała klientów.

Bez dwóch zdań znała się na swoim fachu, a wiadomość, że jest w ciąży, zaciekawiła Jasona, również od strony seksualnej. Oczywiście wiedział o seksie niemało, ale jeszcze nigdy nie był z kobietą w widocznej ciąży, a jeśli Linda pragnęła dziecka, chętnie zorientowałby się, czy seks z ciężarną jest w ogóle możliwy.

Dzień w sądzie się przedłużył i Jason dotarł do mieszkania Lucille dopiero koło drugiej. Gdy otworzyła mu drzwi, od razu zobaczył jej piękny brzuszek. Tryskała witalnością i promieniała, zapraszając go do środka. Obcisła, krótka sukienka podkreślała krągłości jej atrakcyjnego ciała, a pełne piersi wyglądały jeszcze lepiej nad wypukłością brzuszka.

— Jason, dawno się nie widzieliśmy – powiedziała, całując go w oba policzki swoimi wypełnionymi silikonem ustami. – Miło cię widzieć.

— Wzajemnie, Lucille… Wyglądasz kwitnąco.

Usiedli przy stole w przytulnym salonie; rozejrzał się i uznał, że bardziej mu się tu podoba niż we własnym domu. Bez problemu wyobraził sobie tu dziecko. W ich mieszkaniu miałby z tym trudności.

Opowiedziała mu o sporadycznych stosunkach z właścicielem agencji. Spytał, skąd ma pewność, że to on jest ojcem dziecka.

— Tylko z Mitchem uprawiałam seks bez zabezpieczeń – odparła, zatrzymując wzrok na jego spojrzeniu. Zawsze uwielbiała jego brązowe oczy. Było w nich coś, co wzbudzało w niej poczucie bezpieczeństwa.

— Wszystko w porządku, Jason?

— Tak, jasne.

Odszukała w teczce papiery i jeszcze raz zapytała, czy nie zechciałby wziąć jej sprawy.

— Będziesz mógł robić wszystko, na co tylko przyjdzie ci ochota, przynajmniej dopóki dziecko się nie urodzi… Ale może nie lubisz ciężarnych kobiet?

Spojrzała na niego z uwodzicielskim błyskiem w pięknych, szaroniebieskich oczach, a on uśmiechnął się mimowolnie.

— Nie wiem, Lucille, jeszcze nie próbowałem.

— A chcesz?

— Teraz?

— Czemu nie?

Wstała i ujęła go za rękę.

— Chodź.

Poszedł za nią do małej sypialni, która była jeszcze przytulniejsza niż salon – utrzymana w ciemnych kolorach, wyposażona w antyki, z wielkim, wiktoriańskim łóżkiem z baldachimem, które zajmowało tu większość miejsca. Trudno było nie czuć się dobrze w takim otoczeniu.

Rozebrała się na jego oczach, a Jason wstrzymał oddech na widok jej wspaniałego ciała i okrągłego brzucha. Wyglądała tak cudownie, że nie mógł się oprzeć i położył rękę na wypukłości.

— Jesteś taka piękna – wyszeptał, zbliżając usta do jej ust. Rozchyliła je i chętnie przyjęła jego język, pozwalając się pieścić po brzuchu i piersiach.

Całowali się pożądliwie. Lucille pomogła mu się rozebrać, a Jason jęknął cicho, gdy jego wzwiedziony członek musnął jej brzuch. Położył dłonie na jej miękkich pośladkach i przycisnął ją ostrożnie do siebie.

— Można tak, Lucille? Chodzi mi o to, czy dziecku to nie zaszkodzi.

Uśmiechnęła się, zapewniając, że to absolutnie bezpieczne.

Położyli się na łóżku. Jason błądził rękami po jej cudownym ciele. Nie pamiętał, by kiedykolwiek kogoś tak pożądał, jak teraz pragnął jej.

Gdy dotknął palcami jej łechtaczki, z ochotą rozchyliła uda i całując się z nim namiętnie, pozwoliła, by wślizgnął się między wilgotne wargi sromowe.

— Masz kondom? – spytał, zatapiając w niej palce.

— Mhm… są w szufladzie, skarbie.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.