Letni Seks. Letni seks 1: Autobus - opowiadanie erotyczne - Alexandra Södergran - ebook + audiobook

Letni Seks. Letni seks 1: Autobus - opowiadanie erotyczne ebook

Alexandra Södergran

0,0
2,99 zł

lub
Opis

Im dłużej siedziała mu na kolanach, tym bardziej wzmagało się w niej pożądanie. Skończyły im się tematy do rozmowy i przez jakiś czas jechali w milczeniu. Marzyła o tym, żeby położył jej rękę na udzie. Wtedy uległa impulsowi i zaczęła się o niego ocierać. Założyła nogę na nogę, a potem jeszcze raz się poprawiła. Udawała, że szuka wygodniejszej pozycji. Nagle do jej uszu dobiegły jego westchnienia i ciche pomruki. Była w siódmym niebie.

Alice i Eddie tak naprawdę się nie znają. Do tej pory widywali się tylko za pośrednictwem internetu. Gdy po raz pierwszy spotykają się w realu, jadąc na plażę zatłoczonym autobusem, spowodowana ściskiem fizyczna bliskość natychmiast rozpala ich zmysły. Ich swobodne podejście do seksu zwalnia wszelkie hamulce i nic nie jest już w stanie powstrzymać tej dwójki, nawet tłum otaczających ich pasażerów. To będzie podróż, której długo nie zapomną.

Autobus to pierwsze opowiadanie z serii Letni seks.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 15

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Alexandra Södergran

Letni seks 1: Autobus - opowiadanie erotyczne

Lust

Letni seks 1: Autobus - opowiadanie erotyczneprzełożyła Katarzyna Kot tytuł oryginałuSommarsex 1: BussenZdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2017, 2019 Alexandra Södergran i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726208634

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Letni seks I Autobus

Tłumaczenie: Katarzyna Kot

Alice była jedną z tych kobiet, za których sprawą ateiści zaczynali wierzyć w Boga. Nazwać jej ciało doskonałym, to za mało. Po ulicach chodziło wiele pięknych kobiet, ale tylko ona miała w sobie to coś. Emanowała niesamowitym wdziękiem i seksapilem i była w stanie doprowadzić mężczyzn do orgazmów, o jakich nawet im się nie śniło. Zresztą nie tylko mężczyzn. Poza tym była pewna siebie i nie zrażała się żadnymi niepowodzeniami.

Eddie snuł się bez celu po mieszkaniu. Miał ogromną ochotę na seks. Myślał o Alice, dziewczynie, z którą nawet się jeszcze nie spotkał. Zastanawiał się, dlaczego jest nią tak bardzo zafascynowany.

Wszystko zaczęło się od tej wideorozmowy.

Nie widać jej twarzy, leży na boku i masturbuje się. Sięga po wibrator. Jej ruchy stają się szybsze, oddycha coraz głośniej. Przekładając wibrator z ręki do ręki, jest niczym skacząca po drzewach wiewiórka. Urządzenie buczy cicho jak rozładowująca się golarka. Alice ściąga majtki, a wibrator wślizguje się do jej wnętrza jak przymilne zwierzątko. Dziewczyna zaczyna cicho dyszeć. Chwilę później przesuwa dłonią po piersiach, pieści je i masuje. Jęczy z rozkoszy. Uwielbia to, co robi.

Właśnie wtedy Eddie poczuł, że musi się do niej odezwać.

„Chcę wiedzieć o tobie wszystko”, napisał. Przegadali ze sobą całą noc, opowiadając o swoich wspomnieniach z dzieciństwa i dziwnych snach, i oboje poczuli, że niesamowicie ich to zbliża. W końcu postanowili, że muszą się spotkać.