Legion nieśmiertelnych. Tom 1. Świat stali - B. V. Larson - audiobook

Legion nieśmiertelnych. Tom 1. Świat stali audiobook

B V Larson

4,6

12 osób interesuje się tą książką

Opis

Minęło siedemdziesiąt lat, odkąd na Ziemię przybyła armada obcych. Ludzkość dostała proste ultimatum: dołączyć do Imperium lub zniknąć z oblicza Galaktyki. Członkostwo jednak kosztuje. By przetrwać, pozbawiona unikatowych surowców Ziemia musi handlować swoim najcenniejszym zasobem – krwią i życiem własnych mieszkańców. Odrodzone z zamierzchłej przeszłości ziemskie Legiony oddają się na usługi obcych ras, by zapewnić byt i przetrwanie ojczystej planety. Ceną jest ciężka, krwawa służba, która rzuca najemników daleko poza granice znanego kosmosu… i śmierci.

James McGill jest chłopakiem, jakich wielu: pozbawionym perspektyw i pomysłu na życie mieszkańcem ziemskiej Hegemonii, spędzającym większość czasu w wirtualnej rzeczywistości. Nie mógł się spodziewać, że okrutne zrządzenie losu wkrótce pchnie go w szeregi owianego złą sławą legionu najemników. Pierwsza kampania prowadzi go na Cancri-9, Świat Stali, którego bogactwu dorównuje tylko okrucieństwo targających nim wojen. Kiedy rutynowa misja przybiera nieoczekiwany obrót, James odkrywa straszliwą prawdę – gra toczy się o stawkę większą, niż ktokolwiek śmiałby podejrzewać…

 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 13 godz. 54 min

Lektor: Roch Siemianowski

Oceny
4,6 (471 ocen)
304
132
30
5
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
HubertBosak

Nie oderwiesz się od lektury

wartka akcja. dzieje sie
00
Azu83PL

Nie oderwiesz się od lektury

Genialny klimat, genialny lektor. słucha się z ogromną przyjemnością. lecę bez przerwy do tomu 2!
00
kathriin

Nie oderwiesz się od lektury

Książka super! Realizacja akustyczna audiobooka niestety mocno średnia.
00
MonikaKielar

Nie oderwiesz się od lektury

Nie oczekiwałem zbyt wiele, ale historia z 1 tomu pozytywnie odebrana i oby tak dalej. Bez zdradzania fabuły, jest prosto i zachęca do długiego posiedzenia. Polecam.
00
Alais01

Dobrze spędzony czas

Wciągająca fabuła, wartka akcja.
00

Popularność