Inwazja - Miłoszewski Wojciech - audiobook

Inwazja audiobook

Miłoszewski Wojciech

3,8

Opis

Wojtek Miłoszewski

Inwazja

Wczoraj wszystko było jak zawsze. A dzisiaj jest wojna.

Porucznik Roman Gurski się zakochał. Nieszczęśliwie. Czuje, że nie ma już po co żyć. Zupełnie inaczej niż historyk Michał Barański. Mąż i ojciec dwójki dzieci ma dla kogo żyć. Tylko za co? By utrzymać rodzinę, pracuje w call center. Danuta Wojnarowicz, trzydziestoletnia singielka, panicznie boi się ojca, bezwzględnego biznesmena, i robi tylko to, czego on od niej oczekuje. Zwykłe ludzkie sprawy. Przynajmniej tak było. Teraz ulice ich miasta opanowały wojska wroga. W obliczu śmiertelnego zagrożenia nic już nie jest takie samo. Ludzie też. Kto okaże się szują, a kto bohaterem?

Wojtek Miłoszewski wiedział pierwszy, że Putinowi nie wolno ufać. Inwazja to powieść o wielkiej podłości, niewyobrażalnym okrucieństwie, ale i o niezwyciężonej sile miłości.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 20 godz. 28 min

Lektor: Marian Lewandowski
Oceny
3,8 (5 ocen)
2
1
1
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
kukis

Dobrze spędzony czas

Z perspektywy czasu jest to coś niesamowitego, chociaż może nie jest to najbardziej wymagająca literatura.
00
Rallyfan71

Nie oderwiesz się od lektury

Kiedy będzie 2 tom pierwszy rewelacja
00
grazyna2525
(edytowany)

Nie oderwiesz się od lektury

Czytając wcześniej dla przypomnienia słuchałam audiobook. Strach się bać teraz , wcześniej przyjęłam książkę jako opis zdarzeń fikcyjnych. Teraźniejszych czasów trudno komentować co się dzieje i zdarzy zobaczymy.

Popularność