Heartstopper - Alice Oseman - ebook + książka

Heartstopper ebook

Oseman Alice

4,3

16 osób interesuje się tą książką

Opis

Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać.

Nick i Charlie trafiają na wspólne zajęcia i siadają w jednej ławce. Szybko stają się przyjaciółmi i wkrótce Charlie zakochuje się w Nicku, choć wydaje mu się, że nie ma najmniejszych szans. Obaj mają wspólne pasje, odwiedzają się w domach. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co on widzi w tym potężnym chłopaku z drużyny sportowej? Sam Nick nie do końca rozumie, co się z nim dzieje, ale czuje, że to przy Charliem może być nareszcie sobą. Wreszcie, podczas urodzinowej imprezy kolegi Nicka, dochodzi do przełomu w ich relacji. Charlie zostaje z pytaniem: co się właściwie wydarzyło i czy Nick odwzajemnia jego uczucie?

Ośmioodcinkowy serial Netflixa na podstawie pierwszego tomu Heartstoppera w przygotowaniu!

Emisja wiosną 2022 roku.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 2

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,3 (1860 ocen)
1065
474
221
78
22
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
anyolki

Nie oderwiesz się od lektury

Dlaczego nie ma następnych tomów? Chętnie bym je przeczytała. Super seria!
280
lacerta_

Nie oderwiesz się od lektury

Jakie to było urocze! Teraz kompletnie rozumiem zachwyty nad "Heartstopper". Ta historia potrafi oczarować i poprawić humor. Nie mogłam przestać się uśmiechać podczas lektury. Rysunki są piękne i nie sposób oderwać od nich wzroku. Z wypiekami na twarzy przerzucałam kolejne strony ciekawa co spotka Charliego i Nicka. Ta historia wciąga i chce się więcej. Przy ostatniej stronie byłam zupełnie zdziwiona, że to już koniec. Kompletnie nie wiem kiedy minął mi przy niej czas. Chcę więcej!
110
Kzetka14

Nie oderwiesz się od lektury

Kocham tą serię. Szkoda,że nie ma kolejnych tomów. <3
50
Ang3IIa

Nie oderwiesz się od lektury

super gejowo pozdrawiam ^.^
40
zosiksssa

Nie oderwiesz się od lektury

przeurocza i mega wciągająca!!!
40

Popularność