Grimm City. Bestie - Jakub Ćwiek - audiobook

Grimm City. Bestie audiobook

Jakub Ćwiek

3,8

Opis

Czasami jedynym wyjściem jest opowieść…

Nagła śmierć głowy jednej z rodzin mafijnych oznacza zerwanie paktu. Grimm City grozi wojna totalna. W obliczu tych wydarzeń i bodaj najważniejszego procesu sądowego w historii miasta nawet pojmanie krążącego po ulicach psychopaty zwanego Drwalem wydaje się kwestią drugorzędną. Pech chce, że to właśnie ta sprawa przypada inspektorowi Evansowi… i że przyjdzie mu ją dzielić z samozwańczym stróżem prawa z ubogiej dzielnicy po drugiej stronie mostu – Emethem Braddockiem, byłym bokserem, Bestią.

Druga wizyta w Grimm City to wciąż smoliście czarny kryminał, tym razem doprawiony elementami sądowego dramatu, gdzie zło osiada na człowieku wbrew jego woli, niczym tłuste krople deszczu. To opowieść o mieście innym niż wszystkie. A może takim samym?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 11 godz. 56 min

Lektor: Miłogost Reczek

Oceny
3,8 (11 ocen)
3
4
3
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
GrubyKot622

Dobrze spędzony czas

Zdecydowanie lepsza od pierwszej
00
Cassio20

Dobrze spędzony czas

Pierwsza cześć bardziej mi się podobała , bo była kryminałem. Tutaj niby też jest sprawa do wyjaśnienia ale więcej jest opowieści o życiu bohaterów . Atmosfera brudnego miasta ( w przenośni i dosłownie ) jest ciekawa i z chęcią posłucham kolejnej części , do której furtka otwarta jest na oścież. Bardzo dobrze zrobiony audiobook. Miło słucha się głosu lektora i jego interpretacji tekstu.
00

Popularność