Dzisiaj awans, jutro podwyżka! Dlaczego jedni stoją w miejscu, a drudzy wspinają się po szczeblach kariery zawodowej? - Jolanta Valentin - ebook

Dzisiaj awans, jutro podwyżka! Dlaczego jedni stoją w miejscu, a drudzy wspinają się po szczeblach kariery zawodowej? ebook

Jolanta Valentin

0,0
17,90 zł

Opis

Za chwilę poznasz niepublikowane dotąd strategie, które umożliwią Ci błyskawiczny awans, podwyżkę i możliwość czerpania satysfakcji zawodowej w (prawie każdej) pracy.

Autorka publikacji na początku rozwoju swojej kariery zawodowej nie osiągała awansu w takim tempie, jak planowała. Trzy razy zmieniała pracę i dopiero w tej ostatniej zastosowała całkowicie inne niż wcześniej strategie awansu. Na efekty nie musiała długo czekać. O awansie na wysokie stanowisko dowiedziała się od swojego przełożonego, gdy była w 9. miesiącu ciąży i wszędzie zwalniano ludzi z powodu kryzysu.

- Co tak naprawdę zadziałało?

- W jaki sposób autorka osiągnęła taki rezultat?

- Co zmieniła w swoim zachowaniu?

O tym wszystkim i wielu innych aspektach błyskawicznego awansu przeczytasz w tej książce. Wystarczy, że krok po kroku pójdziesz śladami autorki, reszta to tylko kwestia czasu. Pamiętaj jednak, że samo przeczytanie tej książki nie zagwarantuje zmiany Twojej sytuacji zawodowej. Musisz zacząć działać. Zrób to dzisiaj. Awansuj i ciesz się swoją pracą.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0